anetka14

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 40 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: Kredyt samochodowy dla starszej osoby #4255

  anetka14
  Użytkownik

  Myślę że twój tata bez problemu powinien dostać kredyt na samochód. Maksymalny okres kredytowania kredytów samochodowych jest od 8-12 lat ( zależy od banku). Ponadto banki udzielają kredytów osobom do 70 roku życia. Także 57 lat to jeszcze 13 lat spłacania, więc bez problemu dostanie.  w odpowiedzi na: Kredyt samochodowy z opcją szybszej wpłaty #4254

  anetka14
  Użytkownik

  Dobrym rozwiązaniem w tym wypadku jest wzięcie kredytu na krótszy okres kredytowania. Zamiast maksymalnego weź np. 5 lat. W banku mogą ci zrobić symulację rat na różne długości okresu kredytowania. Wydaje mi się że to by było najprostsze rozwiązanie.

  w odpowiedzi na: Sprzedaż samochodu, a kredyt #4253

  anetka14
  Użytkownik

  Uważam że jest to możliwe. Mój znajomy sprzedawał 5 letniego peugota, którego wziął na raty z salonu. Zostało mu jeszcze 3 lata spłaty i chciał go sprzedać i kupić nowy, najlepiej na kredyt. Bank nie chciał sie zgodzić na przeniesienie cesji, ale wystawił zaświadczenie, a raczej mój znajomy w banku miał potwierdzić, że w razie sprzedaży samochodu spłaci resztę kredytu. Miał problemy ze sprzedażą, ale w końcu klient się znalazł. Tak się napalił na ten samochód że nie zważał na to, że jest obciążony kredytem.

  w odpowiedzi na: Emeryt, a kredyt gotówkowy #4252

  anetka14
  Użytkownik

  A co to znaczy że zdolność kredytowa jest lepiej oceniana u emerytów niż u osób pracujących ?

  w odpowiedzi na: Przeniesienie nowego kredytu do innego banku #4251

  anetka14
  Użytkownik

  Od czego zależy wielkość tej prowizji i z czego ona wynika ?

  w odpowiedzi na: Pożyczka na nową firmę #4187

  anetka14
  Użytkownik

  Ja bym sie popytała w takich innowacyjnych bankach jak raifesen, idea bank czy Alior bank. Kiedyś czytałam że mają ofertę kredytu dla nowych firm z dotacją. Mozna pozyczyć do 600 tyś zł. Tylko nie wiem jak z tą dotacją.

  w odpowiedzi na: Wsparcie jednoosobowej firmy #4186

  anetka14
  Użytkownik

  Aby dostać ten kredyt to trzeba mieć innowacyjny pomysł, który zazwyczaj wiąże się z komputeryzacją, oprogramowaniem i tym całym networkiem. Należy złożyć wniosek i to przez jakaś instytucję pomagającą przedsiębiorcom. I czekać nawet 6 tygodni, czy dadzą czy nie dadzą.

  w odpowiedzi na: Dobry kredyt inwestycyjny #4185

  anetka14
  Użytkownik

  Ofert jest sporo. Ostatnio byłam w Raifesenie i tam widziałam fajną ofertę kredytową dla młodych prężnych firm. Oferta była skierowana do jednoosobowych działalności i małych firm. To może być coś dla ciebie.

  w odpowiedzi na: Kredyt na otwarcie baru #4184

  anetka14
  Użytkownik

  Nie wiem czy to jest innowacyjne. Tego typu bary już się pojawiają. Dla mnie to jest awangardowe kreatywne rozwiązanie bar z palemkami i hamakami. Ale myślę że jakis otwarty na nowe rozwiązania bank może chwycić ten pomysł.

  w odpowiedzi na: Długoterminowy wynajem samochodów #4183

  anetka14
  Użytkownik

  Właściwie ta oferta podobnie jak leasing skierowana jest dla firm i działalności gospodarczej. Nikt nie przewiduje, że osoba fizyczna będzie chciała w ten sposób wynająć samochód. Ale może w przyszłości stanie sie to normą i ceny będą dość atrakcyjne. Jeżeli ktoś nie ma własnego samochodu lub go nie stać to jak będzie potrzebował to wynajmie sobie na dłuższy termin.

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 40 w sumie)