Alegotówka – opinie i informacje o pożyczce

Pożyczki w Alegotówka

Alegotówka to firma udzielająca pożyczek pozabankowych, należąca do grupy kapitałowej Prymus Finance Sp. Z o.o.. Działanie tego serwisu oparte jest na najnowszych rozwiązaniach technologicznych.

Wypełnij wniosek o pożyczkę >>

Ile możemy pożyczyć w Alegotówka

Pierwsza pożyczka za zero złotych aż do 2000 zł na 30 dni. Stali klienci mogą liczyć już na 5000 zł, co prawda nie od razu. Druga pożyczka to ok 2500 zł, trzecia 3000 zł, zaś czwarta to 4000 zł. Dopiero przy piątej mamy możliwość otrzymania pełnej kwoty. W każdym przypadku okres kredytowania jest ten sam, czyli wynosi 30 dni.

Alegotówka oferuje możliwość przedłużenia terminu spłaty poprzez refinansowanie.

Filozofia firmy opiera się na stopniowym budowaniu wzajemnego zaufania. Jeżeli pożyczkobiorca daje sobie radę ze spłatą kolejnych zobowiązań, otrzymuje możliwość otrzymania wyższych sum.

Jakie wymagania stawia klientom Alegotówka

Potencjalni klienci firmy to osoby z polskim obywatelstwem, posiadający meldunek na terenie Polski. Preferowany wiek 18 lat do 75 lat, jako jedna z nielicznych chwilówek daje kredyt zaufania osobom, które dopiero osiągnęły pełnoletność.

Kolejnym wymogiem jest posiadania rachunku bankowego, który nie jest rachunkiem SKOK.
Ponadto firmie zależy na rzetelnej współpracy ze swoimi klientami, dlatego pożyczkobiorca nie może mieć zaległości w BIK i BIG.

W momencie aplikowania o pożyczkę istotną sprawą jest dokonanie weryfikacji tożsamości, bez tego nie mamy szans na otrzymanie pozytywnej decyzji. Możemy to zrobić metodą szybkiej identyfikacji lub przelewem weryfikacyjnym.

Jak oceniana jest Alegotówka

Zalety:

  • Przejrzysta platforma internetowa, intuicyjna nawigacja, zawiera wszystkie niezbędne informacje o firmie i pożyczkach.
  • infolinia dostępna sześć dni w tygodniu (pon.-sobota)
  • wysoka kwota zobowiązania

Wady:

  • firma nalicza duże prowizje za kolejne pożyczki.
  • przy opóźnieniach w spłacie również możemy spodziewać się gigantycznych odsetek, co zdecydowanie zniechęca niesolidnych klientów.