Regulamin

Regulamin serwisu ( FORUM ) Minipozyczka.com.pl

1. Zobowiązujesz się do wykorzystywania serwisu Minipozyczka.com.pl zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem i zasadami etykiety użytkowników Internetu.

2. Administrator zastrzega sobie, iż nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone na forum oraz szkody wynikające z wadliwego funkcjonowania strony lub za straty wyrządzone przez osoby które udzielają pożyczek bądź kredytu.

3. Serwis zastrzega sobie prawo do umieszczenia treści reklamowej w dowolnym miejscu serwisu ( Forum ) oraz zastrzega sobie prawo do wysyłania materiałów reklamowych na e-mail do zarejestrowanych w nim użytkowników.

4. Serwis zastrzega sobie prawo do usunięcia konta użytkownika, zdjęć lub treści dodanych przez użytkownika bez podania przyczyny lub gdy konto będzie wykorzystywane niezgodnie z prawem lub będzie działać na szkodę serwisu lub innych osób. Zabronione jest dodawanie treści oraz zdjęć erotycznych, drastycznych oraz niezgodnych z Polskim prawem w profilach ( Avatary ). Każdy użytkownik który to zignoruje zostanie usunięty z serwisu ( Forum) Minipozyczka.com.pl

5. Użytkownik w każdej chwili może usunąć swoje konto w tym celu proszę kontaktować się z Administratorem.

6. Użytkownik wyraża zgodne na publikowanie swoich danych osobowych dla innych użytkowników.

7. Zabronione jest reklamowanie przez użytkowników innych serwisów lub produktów bez zgody Administratora.

8. Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków reklamowych. Posty łamiące zasadę zostaną niezwłocznie usunięte przez Administratora.

9. Administrator zezwala na założenie tylko jednego konta dla użytkownika.

10. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu w dowolnym czasie bez podania przyczyny.