Pożyczka na nową firmę

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3182

  polkia
  Użytkownik

  Nie chciałabym się od razu pakować w kredyty, dlatego jestem ciekawa, czy któryś bank oferuje jakąś pożyczkę na krótki termin dla nowych przedsiębiorców?  #3245

  kowala
  Użytkownik

  Dużo zależy też, jaką masz historię kredytową i na jaką działalność potrzebujesz pieniędzy.

  #3428

  piter229
  Użytkownik

  Są agencje przedsiębiorczości, które oferują bezzwrotną pożyczkę dla tzw. start upów, czyli osób, które dopiero mają zamiar założyć firmę. Warunkiem jest dobry biznes plan oraz pierwsza twoja firmą, jaką chcesz założyć. Są też pożyczki na założenie własnej działalności dla osób które prowadziły własną firmę i ja zamknęły. Ale od momentu zamknięcia nie upłynęło krócej niż dwa lata.

  #3450

  Jowa14
  Użytkownik

  Nie wiem czy słyszałaś o pożyczce Start up na pierwszą firmę. Oprocentowana jest na 0.1 % to praktycznie nic i spłaca się ją po rozkręceniu firmy. Oczywiscie jest to pożyczka unijna dla osób, które zakładają po raz pierwszy firmę. Skierowana jest głównie do ludzi młodych, absolwentów, którzy maja dobry pomysł na biznes, a nie maja pieniędzy. Pozczke można wziąć do 750 tyś zł.

  #4187

  anetka14
  Użytkownik

  Ja bym sie popytała w takich innowacyjnych bankach jak raifesen, idea bank czy Alior bank. Kiedyś czytałam że mają ofertę kredytu dla nowych firm z dotacją. Mozna pozyczyć do 600 tyś zł. Tylko nie wiem jak z tą dotacją.

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.