Pożyczka na nową firmę

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #3182
  polkia
  Member

  Nie chciałabym się od razu pakować w kredyty, dlatego jestem ciekawa, czy któryś bank oferuje jakąś pożyczkę na krótki termin dla nowych przedsiębiorców?

  #3245
  kowala
  Member

  Dużo zależy też, jaką masz historię kredytową i na jaką działalność potrzebujesz pieniędzy.

  #3428
  piter229
  Member

  Są agencje przedsiębiorczości, które oferują bezzwrotną pożyczkę dla tzw. start upów, czyli osób, które dopiero mają zamiar założyć firmę. Warunkiem jest dobry biznes plan oraz pierwsza twoja firmą, jaką chcesz założyć. Są też pożyczki na założenie własnej działalności dla osób które prowadziły własną firmę i ja zamknęły. Ale od momentu zamknięcia nie upłynęło krócej niż dwa lata.

  #3450
  Jowa14
  Member

  Nie wiem czy słyszałaś o pożyczce Start up na pierwszą firmę. Oprocentowana jest na 0.1 % to praktycznie nic i spłaca się ją po rozkręceniu firmy. Oczywiscie jest to pożyczka unijna dla osób, które zakładają po raz pierwszy firmę. Skierowana jest głównie do ludzi młodych, absolwentów, którzy maja dobry pomysł na biznes, a nie maja pieniędzy. Pozczke można wziąć do 750 tyś zł.

  #4187
  anetka14
  Member

  Ja bym sie popytała w takich innowacyjnych bankach jak raifesen, idea bank czy Alior bank. Kiedyś czytałam że mają ofertę kredytu dla nowych firm z dotacją. Mozna pozyczyć do 600 tyś zł. Tylko nie wiem jak z tą dotacją.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.