Szybka Gotówka – opinie i informacje o pożyczce

Pożyczki w Szybka Gotówka

Szybka gotówka to polska firma, która oferuje krótkoterminowe zobowiązania całkowicie realizowane przez internet. Firma reklamuje się jako partner posiadający przejrzyste zasady udzielania pożyczek oraz uproszczone do minimum zasady wnioskowania o kredyt, bez ukrytych kosztów.

Wypełnij wniosek o pożyczkę >>

Szybka gotówka jest chwalona za indywidualne podejście do klienta oraz za najwyższej jakości obsługę poprzez wszystkie kanały komunikacji.

Dla kogo pieniądze z Szybka gotówka

Dla obywateli polskich, którzy ukończyli 18 lat, posiadają konto bankowe w polskim banku, aktywny numer telefonu komórkowego i nie mają zaległości w spłatach innych zobowiązań finansowych.

Firma sprawdza klienta w KRD, BIK i Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej.

Firma ta wyróżnia się bardzo uproszczoną procedurą wnioskowania, a także dużą częstotliwością akceptacji wniosków o pożyczkę.

>> Weź pożyczkę w Szybka Gotówka <<

Ile możemy pożyczyć w Szybka gotówka

Firma udziela pożyczek od 100 zł do 7000 zł na maksymalny okres 65 dni. Nowi klienci mogą skorzystać z promocji pierwszej darmowej pożyczki na kwotę maksymalną 6000 zł na okres spłaty 65 dni. Kolejna już może być nawet 7000 zł. ,ale w tym wypadku kredytobiorca musi ponieść koszty w postaci oprocentowania wynoszącego 10 % w skali roku oraz prowizji uzależnionej od sumy pożyczki.

W przypadku problemów ze spłatą zobowiązania, pożyczkobiorca może starać się o refinansowania na okres 7, 14 lub 30 dni.

Program lojalnościowy

Co piąta pożyczka gratis- każdy klient może otrzymać piątą, dziesiąta, piętnastą….. pożyczkę za darmo o ile co miesiąc zaciągał kolejne zobowiązania na minimum 14 dni i spłacał je regularnie. Darmową pożyczkę może otrzymać w kwocie równiej poprzedniej.

Firma oferuje również zarabianie przez polecanie. Za każde skuteczne polecenie pożyczkobiorca otrzymuje zniżkę w kwocie 40 zł na kolejną pożyczkę.

Ogólna ocena firmy

Zalety:

  • Szybka procedura rozpatrywania wniosków bez zbędnych formalności.
  • Wysoka przyznawalność pożyczek
  • Możliwość wnioskowania o sporą kwotę już przy pierwszej pożyczce
  • Długi okres spłaty i refinansowanie
  • Bonus za polecanie znajomych
  • Firma nagradza regularnych pożyczkobiorców

Wady:

  • Wysokie koszty udzielania kolejnych pożyczek