Kredyt samochodowy dla starszej osoby

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty samochodowe Kredyt samochodowy dla starszej osoby

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • #2063
  dobranocka19
  Member

  Mój tata (57 lat) chce sobie kupić samochód. Czy są banki, które udzielają kredytów samochodowych starszym osobom? Gdzie można by się było udać?

  #2120
  siwielec23
  Member

  A ja mam pytanie, bo trzeba to wyjaśnić. Czy w grę w przypadku wieku taty wchodzi leasing konsumencki?

  #2152
  milenkas22
  Member

  No właśnie. Bo można zdecydować się na taki leasing. Chociaż kredyt też powinien dostać, ale nie zawsze w takiej kwocie w jakiej sobie wymarzy.

  #2198
  kop-mon
  Member

  A jaki jest maksymalny okres kredytowania? To znaczy chodzi mi o to, czy jest jakiś pułap wieku, w którym można wziąć kredyt?

  #2303
  ambitny
  Member

  moze niech spróbuje prywatnie na pozyczkolandia.pl, tam wystarczy że sie zarejestruje, zweryfikuje i moze wnioskować o pożyczkę nawet na dłuższy okres czasu.

  #2533
  marc
  Member

  Czy firma pożyczkolandia przypadkiem nie ma takich pożyczek chwilówek? To się nie opłaca, bo chodzi tu o kredyt.

  #4255
  anetka14
  Member

  Myślę że twój tata bez problemu powinien dostać kredyt na samochód. Maksymalny okres kredytowania kredytów samochodowych jest od 8-12 lat ( zależy od banku). Ponadto banki udzielają kredytów osobom do 70 roku życia. Także 57 lat to jeszcze 13 lat spłacania, więc bez problemu dostanie.

  #4272
  mira05
  Member

  Kwestia jeszcze jakie ma dochody i jaki jest jego stan, czyli czy pracuje na etacie, ma działalność, albo jest na rencie. O to bym się bardziej zapytał. Najlepszym rozwiązaniem jest praca na etacie najlepiej z długoletnim stażem i na kierowniczym stanowisku. Wtedy ma duże szanse otrzymania kredytu na samochód.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.