Finbo – opinie i informacje o pożyczce

Pożyczki w Finbo

Finbo to firma stosunkowo krótko istniejąca na rynku pożyczek pozabankowych. Niemniej jednak już zdobyła zaufanie wielu pożyczkobiorców, gwarantując im korzystne, komfortowe, a także szybkie usługi finansowe.

Wypełnij wniosek o pożyczkę >>

Ile można pożyczyć w Finbo

Pożyczkodawca udziela konsumentom krótkoterminowych pożyczek online. Klienci firmy mogą liczyć na szybką decyzję w razie potrzeby nagłego zastrzyku finansowego. Nowi pożyczkobiorcy mogą otrzymać darmową pożyczkę do 3000 zł na okres 30 dni. Wypłata na konto bankowe w ciągu 15 minut od otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej. Stali klienci mogą liczyć na pożyczkę do 10 tys. zł na 30 dni. Ponadto pożyczkę można odroczyć na kolejne 7,14 lub 30 dni. Termin spłaty może być odroczony tylko raz.

Kto może otrzymać pożyczkę w Finbo

Otrzymanie pożyczki w Finbo wiąże się z pewnymi warunkami, a do nich należą:

  • wiek w przedziale 20-75 lat
  • obywatelstwo polskie oraz zameldowanie na terenie Polski
  • osobisty rachunek bankowy i ważny dowód osobisty
  • własny numer telefonu komórkowego
  • zdolność do podejmowania czynności prawnych

>> Weź pożyczkę w Finbo <<

Jak wziąć pożyczkę w Finbo

Proces wnioskowania o pierwszą pożyczkę jest podobny jak w innych tego typu firmach pożyczkowych. Wszystkie czynności wykonujemy online.

  • Wchodzimy na stronę finbo.pl i za pomocą suwaków wybieramy kwotę i okres spłaty.
  • pierwszy klient musi wypełnić formularz rejestracyjny, podając podstawowe dane osobowe.
  • dokonujemy przelewu 1 grosza na jeden z podanych rachunków bankowych finbo, w celu weryfikacji konta. W tytule przelewu należy podać informację: „Potwierdzam warunki umowy o udzielenie pożyczki finbo i podać swój numer PESEL".
  • Po pozytywnej weryfikacji wniosku, pieniądze przelewane są na podane konto klienta w ciągu 15 minut.

Firma udziela pożyczek krótkoterminowych pożyczkobiorcom posiadającym rachunek bankowy w jednym z banków: Pekao SA, PKO Bank Polski, mBank, BRE Bank, MultiBank, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, Kredyt Bank, Alior Bank, Bank BPH, Millennium Bank, T-mobile oraz Getin Bank.

Finbo a zdolność kredytowa

Finbo ustala kulturę płatniczą swoich potencjalnych pożyczkobiorców oraz sprawdza ich zdolność kredytową. W tym celu weryfikuje i historię w bazach: KRD, BIK, ERIF, Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej, BIG InfoMonitor

Jakie opinie można spotkać o Finbo

Klienci firmy są na ogół zadowoleni z oferty firmy i często powtarzają, że jest ona zdecydowanie lepsza od konkurencyjnych ofert. To jest główny plus Finbo, dzięki któremu ta firma zafunkcjonowała na naszym rynku, pomimo tak dużej i ugruntowanej konkurencji.
Ponadto firma przymyka oko na niewielkie opóźnienia w spłatach oraz nie jest zbyt rygorystyczna odnośnie do weryfikacji klienta pod kątem jego zobowiązań w innych firmach i zdolności kredytowej. Jeżeli nie otrzymałeś pieniędzy u konkurencji możesz się spodziewać, że Finbo ci jej udzieli.