Wandoo – opinie i informacje o pożyczce

Pożyczki w Wandoo

Wandoo to firma, będąca część łotewskiej grupy kapitałowej Wandoo Finance. Oferuje swoim klientom szybkie pożyczki bez formalności i zaświadczeń. Klienci firmy mogą liczyć na atrakcyjne warunki finansowe oraz sprawną i szybką obsługę.

Wypełnij wniosek o pożyczkę >>

Ile można pożyczyć w Wandoo

Pierwsza pożyczka jest darmowa na kwotę 2500 zł na okres do 30 dni. Kolejne pożyczki mogą być do 5000 zł na okres spłaty do 30 dni. Przy kolejnym kredycie firma nalicza prowizje, zależne od wielkości pożyczki. Pożyczkobiorca może skorzystać z refinansowania pożyczki zarówno tej pierwszej, jak i kolejnej.

Do kogo jest skierowana oferta Wandoo

Pożyczkę w Wandoo mogą wziąć osoby spełniające następujące warunki:

 • wiek od 20 do 70 lat
 • osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które nie są w stanie upadłości konsumenckiej
 • polskie obywatelstwo, polski i ważny dowód osobisty
 • zameldowanie na terenie polski
 • zdolność i wiarygodność kredytową. Przy czym osoba starająca się o kredyt w Wandoo nie może mieć aktywnej niespłaconej pożyczki ani zaległości w Wandoo
 • konto bankowe z dostępem do elektronicznej bankowości
 • adres e-mail i polski numer telefonu komórkowego

Jak aplikować o pożyczkę

Wypełnienie wniosku o pożyczkę jest proste i trwa zaledwie kilka minut. Decyzja również jest szybka. Pod warunkiem, że składamy wniosek w godzinach pracy Wandoo, czyli od poniedziałku do piątku od 7 rano do 20 wieczorem.

- Wybieramy kwotę pożyczki
- Nowi klienci wypełniają prosty formularz rejestracyjny i weryfikują konto bankowe poprzez przelanie 1 grosza na wybrany rachunek Wandoo. Firma dopuszcza możliwość weryfikacji danych z aplikacji Instator, która wymaga podania loginu i hasła do swojej bankowości elektronicznej. Dzięki temu pożyczkodawca porównuje dane we wniosku z danymi z rachunku bankowego.
Na szybką decyzję mogą liczyć posiadacze kont w następujących bankach: PKO BP, BZ WBK, Pekao SA, Millenium Bank, Alior Bank, mBank.
Właściciele rachunków bankowych w innych bankach niż wymienione również otrzymają decyzję i przelew na konto, niemniej jednak procedura trwa nieco dłużej.

Weryfikacja pożyczkobiorcy

Firma weryfikuje historię kredytową każdego klienta w następujących instytucjach:

 • Biuro Informacji Kredytowej
 • KRD- Krajowy Rejestr Długów
 • ERIF- rejestr dłużników
 • BIG InfoMonitor
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej

Potencjalny pożyczkobiorca, który widnieje w jednym z wymienionych rejestrów może spotkać się z odmową pożyczki.

Program lojalnościowy

Stali klienci mogą liczyć na dodatkowe benefity ze strony Wandoo. Po trzeciej pożyczce firma nalicza rabaty procentowe odliczane od kosztów kolejnych zobowiązań. Rabat wzrasta z kolejną pożyczką i może osiągnąć do 50% zniżki na kolejne zobowiązania. Zniżki naliczane są również tym co pożyczali w przeszłości. Każdy pożyczkobiorca może sprawdzić swój rabat na swoim indywidualnym koncie.

Opinie klientów o pożyczce w Wandoo

Na temat pożyczkodawcy opinie są na ogół pozytywne. Klienci polecają tą firmę i oceniają jako rzetelnego i lojalnego pożyczkodawcę.
Według opinii internautów Wandoo nie ma tak wysokiego oprocentowania i koszty są stosunkowo niskie w porównaniu do firm konkurencyjnych. Ponadto doceniają możliwość szybkiego uzyskania pieniędzy, a także chwalą dobrą obsługę oraz jasną i przejrzystą ofertę Wandoo.