NetCredit – opinie i informacje o pożyczce

Pożyczki w NetCredit

Netcredit to firma łotewska, która również świadczy swoje usługi w Gruzji, Rosji oraz Kazachstanie. Od roku 2011 aktywnie udziela pożyczek również na rynku polskim. Pożyczkodawca utożsamia się jako firma umożliwiająca łatwe otrzymanie pożyczki na zaspokojenie wszystkich potrzeb zarówno konsumpcyjnych jak i nieprzewidzianych wydatków.

Wypełnij wniosek o pożyczkę >>

„Twój drugi portfel” – to hasło przewodnie Netcredit, które obrazuje firmę przyjazną dla potencjalnego pożyczkobiorcy. Przy tym pożyczkodawcy zależy, aby na stałe związać się z klientem i służyć mu wsparciem finansowym w razie potrzeby.

Charakterystyka pożyczkodawcy

Netcredit pożycza niewielkie kwoty na krótki okres czasu. W firmie możemy pożyczyć od 300 zł do 5000 zł, na okres od 14 dni do 30 dni. Nowi klienci mogą otrzymać promocyjną pierwszą pożyczkę za 0 % na maksymalną kwotę 3000 zł. Pod warunkiem, że spłacą ją w terminie. Ponadto aplikujemy o nią online wypełniając wniosek. Stali klienci mają już uproszczoną procedurę wnioskowania o kolejne pieniądze. Mogą je otrzymać poprzez wysłanie smsa lub kontakt z BOK, bez zbędnych formalności. W obecnych czasach gdzie czas odgrywa ogromną rolę to duże udogodnienie dla klientów, którzy mogą sobie wziąć pożyczkę na przykład jadąc z pracy na zakupy.

>> Weź pożyczkę w NetCredit <<

Warunki udzielenia pożyczki

O pożyczkę mogą się starać osoby w przedziale wiekowym: 20- 70 lat, posiadające obywatelstwo polskie oraz status konsumenta. Firma odrzuca wnioski potencjalnych pożyczkobiorców, którzy nie mają pełnej zdolności czynności prawnych.

Inne warunki jakie wymaga pożyczkodawca to:
  • Adres zameldowania na terenie Polski
  • Zdolność kredytowa zapewniająca spłatę pożyczki . Honorowane są dochody osiągane za granicą, które wpływają na polskie konto bankowe, a więc należy posiadać rachunek w polskim banku.
  • Telefon komórkowy z polskim numerem
  • Brak zadłużenia. Firma sprawdza potencjalnego pożyczkobiorcę w BIK, KRD, ERIF i w Biurze Informacji Gospodarczej
  • Brak zaległości w Netcredit

Oprocentowanie pożyczek i termin spłaty

Pierwsza pożyczka jest darmowa, zaś przy kolejnych należy ponieść pewne koszty. Do nich należą oprocentowanie stałe 10 % w skali roku oraz prowizja uzależniona od kwoty i terminu spłaty pożyczki.

Maksymalny okres spłaty pożyczki to 30 dni. Netcredit umożliwia refinansowanie pożyczki na kolejne 30 dni. Niemniej jednak o prolongatę należy wnioskować przed upływem terminu spłaty, a przy tym wnieść dodatkową opłatę.

Jak otrzymać pożyczkę w Netcredit

Na stronie firmy możesz wybrać dogodną kwotę pożyczki oraz termin spłaty, przy okazji sprawdzisz całkowity koszt pożyczki na kalkulatorze Netcredit. Jeżeli jesteś nowym klientem, to na stronie firmy ustalasz kwotę jaką chcesz pożyczyć, następnie wypełniasz wniosek w raz z formularzem rejestracyjnym. Postępujesz zgodnie ze wskazówkami rejestracyjnymi przy wniosku o pierwszą pożyczkę. W ten sposób pożyczkodawca weryfikuje nowego klienta i jednocześnie zakłada mu konto na stronie.

Jako już stały klient możesz brać pożyczki nawet przez smsa.

Co jeśli nie spłacę pożyczki w terminie

Konsekwencje niespłacenia pożyczki w terminie są takie, że firma nalicza ci karne odsetki w wysokości 14% ( w skali roku) za każdy dzień zwłoki. Ponadto obciąża cię kosztami monitów, ponagleń i wezwań do zapłaty. W Netcredit funkcjonuje również windykacja osobista, czyli wizyta windykatora firmy w domu dłużnika. Ostatecznie firma może przekazać prawa do długu innej firmie windykacyjnej.