Kredyt na otwarcie baru

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 10 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3510

  gizmo1234
  Użytkownik

  Szukam banku, który udzieli młodemu przedsiębiorcy kredytu na otworzenie nowej firmy. A mianowicie baru?  #3518

  bambo
  Użytkownik

  A po co tak od razu pakować się w kredyty? Jak możesz postarać się o dotację z urzędu pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Tylko jest to opcja dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w urzędzie pracy.

  #3520

  piter229
  Użytkownik

  Ale w tym wypadku nie może mieć juz założonej firmy. Musi byc na statusie bezrobotnego w UP. Bo inaczej nie dostanie pieniędzy na rozpoczęcie działalności z UP. Jak już masz firmę to pomyśl o kredytach unijnych. Niskie oprocentowanie i mają fajne oferty dla startupów.

  #3584

  gregorj3
  Użytkownik

  A czy przypadkiem nie trzeba być zarejestrowanym w UP jakiś dłuższy okres czasu, aby móc w ogóle wziąć dotację?

  #3586

  Jowa14
  Użytkownik

  Moja znajoma była na macierzyńskim. Potem macierzyński się skończył jej w czerwcu. Od lipca zarejestrowała się w UP. A w sierpniu dostała kase na własną działalność. Z tego co wiem wystarczy miesiąc, maks 3 miesiące. Nie patrzą na długość, tylko cczy jesteś zarejestrowany. Jak masz status zarejestrowanego możesz sie zgłosić do programu.

  #3606

  piter229
  Użytkownik

  Z tego co mi wiadomo to oficjalnie trzeba być 3 miesiące zarejestrowanym. Ale ludzie jakoś to załatwiają, że po miesiącu dotację dostają.

  #4025

  august144
  Użytkownik

  A czy bar może być innowacyjny ?

  #4114

  marcysiak1
  Użytkownik

  Heheh to fajny pomysł. Kiedyś widziałam taki film jak gościu wymyślił w barze palmy kokosowe i plażę, oczywiście był wewnętrzny basen. Goście leżeli na leżakach i pławili sie w drinkach i dobrej muzie. Wszystko wyglądało jak w południowym kurorocie. To jak dla mnie jest ciekawy i innowacyjny pomysł.

  #4184

  anetka14
  Użytkownik

  Nie wiem czy to jest innowacyjne. Tego typu bary już się pojawiają. Dla mnie to jest awangardowe kreatywne rozwiązanie bar z palemkami i hamakami. Ale myślę że jakis otwarty na nowe rozwiązania bank może chwycić ten pomysł.

  #5389

  dadamer
  Użytkownik

  To zależy ile pieniędzy potrzebujesz. Jeśli ma to być niewielka pożyczka na odświeżenie lokalu itp, to może pomoże Ci pożyczka firmowa w Aasa. Możesz pożyczyć u nich do 10.000 na 36 miesięcy i wydaje mi się, że taka kwota na początek jest zupełnie wystarczająca.

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 10 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.