Kredyt na otwarcie baru

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • #3510
    gizmo1234
    Member

    Szukam banku, który udzieli młodemu przedsiębiorcy kredytu na otworzenie nowej firmy. A mianowicie baru?

    #3518
    bambo
    Member

    A po co tak od razu pakować się w kredyty? Jak możesz postarać się o dotację z urzędu pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Tylko jest to opcja dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w urzędzie pracy.

    #3520
    piter229
    Member

    Ale w tym wypadku nie może mieć juz założonej firmy. Musi byc na statusie bezrobotnego w UP. Bo inaczej nie dostanie pieniędzy na rozpoczęcie działalności z UP. Jak już masz firmę to pomyśl o kredytach unijnych. Niskie oprocentowanie i mają fajne oferty dla startupów.

    #3584
    gregorj3
    Member

    A czy przypadkiem nie trzeba być zarejestrowanym w UP jakiś dłuższy okres czasu, aby móc w ogóle wziąć dotację?

    #3586
    Jowa14
    Member

    Moja znajoma była na macierzyńskim. Potem macierzyński się skończył jej w czerwcu. Od lipca zarejestrowała się w UP. A w sierpniu dostała kase na własną działalność. Z tego co wiem wystarczy miesiąc, maks 3 miesiące. Nie patrzą na długość, tylko cczy jesteś zarejestrowany. Jak masz status zarejestrowanego możesz sie zgłosić do programu.

    #3606
    piter229
    Member

    Z tego co mi wiadomo to oficjalnie trzeba być 3 miesiące zarejestrowanym. Ale ludzie jakoś to załatwiają, że po miesiącu dotację dostają.

    #4025
    august144
    Member

    A czy bar może być innowacyjny ?

    #4114
    marcysiak1
    Member

    Heheh to fajny pomysł. Kiedyś widziałam taki film jak gościu wymyślił w barze palmy kokosowe i plażę, oczywiście był wewnętrzny basen. Goście leżeli na leżakach i pławili sie w drinkach i dobrej muzie. Wszystko wyglądało jak w południowym kurorocie. To jak dla mnie jest ciekawy i innowacyjny pomysł.

    #4184
    anetka14
    Member

    Nie wiem czy to jest innowacyjne. Tego typu bary już się pojawiają. Dla mnie to jest awangardowe kreatywne rozwiązanie bar z palemkami i hamakami. Ale myślę że jakis otwarty na nowe rozwiązania bank może chwycić ten pomysł.

    #5389
    dadamer
    Member

    To zależy ile pieniędzy potrzebujesz. Jeśli ma to być niewielka pożyczka na odświeżenie lokalu itp, to może pomoże Ci pożyczka firmowa w Aasa. Możesz pożyczyć u nich do 10.000 na 36 miesięcy i wydaje mi się, że taka kwota na początek jest zupełnie wystarczająca.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.