Pożyczka City – opinie i informacje o pożyczce

Pożyczki w Pożyczka City

Pożyczka City jest częścią grupy kapitałowej Net Credit. Oferta firmy skierowana jest do tych, którym zależy na szybkiej, wygodnej pożyczce, bez wychodzenia z domu. Celem pożyczkodawcy jest zapewnienie klientom błyskawicznej decyzji kredytowej i równie sprawnej wypłaty pieniędzy.

Wypełnij wniosek o pożyczkę >>

Ile można pożyczyć w Pożyczka City

Firma udziela pożyczek krótkoterminowych (chwilówek) na okres od 14 do 30 dni na kwotę maksymalną 5000 zł. Pierwsza pożyczka jest darmowa i maksymalnie można wziąć 3000 zł.

Jak wziąć pożyczkę w Pożyczka City

Udzielenie Pożyczki przez Pożyczka City odbywa się w następujących krokach:

1. Ustalenie  kwoty pożyczki przez pożyczkobiorcę  – pożyczkodawca na swojej stronie udostępnia przejrzysty kalkulator pożyczkowy, za pomocą którego możemy dopasować kwotę i okres spłaty zobowiązania do naszych potrzeb. Przycisk “Złóż wniosek” przeniesie nas to formularza rejestracyjnego.

2. Wypełnienie wniosku  – każdy klient Pożyczka City będzie zobowiązany do uzupełnienia wniosku pożyczkowego pełnymi i prawdziwymi informacjami. Należy wtedy podać następujące dane: imię, nazwisko, numer i serię dowodu osobistego, numeru PESEL, adresu zamieszkania i zameldowania, wysokość i źródło osiąganych dochodów oraz zobowiązań, adresu e-mail oraz numeru telefonu.

3. Weryfikacja potencjalnego pożyczkobiorcy  – odbywa się ona za pomocą przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 gr lub 1 zł (obsługiwanego przez Blue Media) lub za pośrednictwem pracownika placówki Banku Pocztowego lub Poczty Polskiej (w przypadku wypłaty pieniędzy czekiem GIRO).

4. Decyzja  – Pożyczka City poinformuje Cię o wyniku oceny Twojego wniosku, zarówno w przypadku pozytywnej, jak i negatywnej decyzji pożyczkowej.

5. Wypłata pieniędzy  – środki z pożyczki w Pożyczka City trafiają na konto pożyczkobiorcy błyskawicznie, dzięki obsłudze transakcji z wykorzystaniem Blue Media.

Dla kogo Pożyczka City

Firma wymaga pewnych stałych kryteriów na podstawie których udziela pożyczki zainteresowanym osobom. Do nich należą:

 • wiek w przedziale 20-70 lat;
 • obywatelstwo Polskie, przy czym zameldowanie i zamieszkanie na terenie kraju;
 • status konsumenta w świetle polskiego prawa, pożyczka nie może zostać udzielona w celu związanym bezpośrednio z działalnością gospodarczą;
 • pełna zdolność do czynności prawnych;
 • posiadanie środków finansowych umożliwiających spłatę zobowiązania w terminie;
 • brak wpisu w bazach dłużników
 • wyłączny właściciel  rachunku (zarejestrowanego w polskim banku) z dostępem elektronicznym – wymóg ten nie dotyczy osób, które wypłacą pożyczkę za pomocą czeku GIRO;
 • dysponować numerem telefonu.

Firma pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 19. Zatem w tym okresie pożyczkę otrzymujemy niemal od ręki. W innym przypadku musimy poczekać na godziny pracy firmy.

Warto też wspomnieć, że przy obsłudze przelewów (zarówno weryfikujących, jak i tych z wypłatą pożyczki), Pożyczka City korzysta z platformy Blue Media. Umożliwia ona błyskawiczne zaksięgowanie pieniędzy na kontach banków współpracujących z Blue Media, takich jak ING Bank, mBank, Pekao, Santander Bank Polska, Alior Bank, Credit Agricole, BNP Paribas, Eurobank, PBSbank, Raiffeisen Bank, Toyota Bank, Netbank, BOŚ Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, Deutsche Bank, Getin Bank, PKO BP, Inteligo, Volkswagen Bank, Bank Pocztowy, Bank Millennium, Orange Bank, Nest Bank, neoBANK.

Weryfikacja potencjalnego klienta

Pożyczka City jasno określa, że ważne jest dla niej, aby wnioskujący nie figurował w żadnej ze sprawdzanych baz dłużników. A są to:

 • BIG InfoMonitor;
 • Rejestr Dłużników ERIF;
 • KRD – Krajowy Rejestr Długów;
 • BIK – Biuro Informacji Kredytowej;
 • EUCB – European Union Credit Bureau.

Niekorzystne wpisy mogą skreślić Twoje szanse na otrzymanie pożyczki, jednak Pożyczka City może zaproponować Ci inne, opłacalne alternatywy.

Firma nie udziela prolongaty długu.