CreditStar – opinie i informacje o pożyczce

Pożyczki w CreditStar

Creditstar to firma będąca częścią grupy kapitałowej Creditstar Group, funkcjonującej od 2006 roku. Firma prowadzi działalność pożyczkową w 6 krajach europejskich m.in. w Polsce, Estonii, Finlandii, Litwie i Szwecji. Obecnie posiada ponad 160 tys. klientów i udzieliła już 500 tys. pożyczek.

Wypełnij wniosek o pożyczkę >>

Zasady Creditstar

Firma wyróżnia się spośród innych chwilówek działających na terenie naszego kraju. Oprócz samej działalności pożyczkowej prowadzi również bezpłatne doradztwo finansowe w zakresie obsługi pożyczek, jak i zadłużeń dla swoich klientów.

Zasadą firmy jest idea responsible lending, co przedkłada się na dokładną weryfikację każdego wnioskodawcy pod kątem analizy jego zdolności kredytowej oraz weryfikacji w instytucjach posiadających bazy danych dłużników.

Kto może uzyskać pożyczkę w Creditstar

Warunkiem uzyskania pożyczki jest:

  • ukończenie 18 roku życia
  • obywatelstwo polskie, ważny dowód osobisty oraz zameldowanie na terenie naszego kraju
  • regularne dochody w wysokości, pozwalającej na spłatę pożyczki
  • brak zaległości w spłatach zobowiązań
  • konto bankowe, adres e-mail oraz aktywny numer telefonu komórkowego

Firma pożycza tylko osobom fizycznym na cele konsumpcyjne.

Ile można pożyczyć w CreditStar

Pierwsza pożyczka darmowa do 1000 zł na okres 0d 5 do 30 dni. Stali klienci mogą pożyczyć w Creditstar do 3000 zł na okres nie dłuższy niż 30 dni.

Jak aplikować o pożyczkę w CreditStar

Złożenie wniosku na pożyczkę odbywa się podobnie jak w innych tego typu firmach. Na stronie pożyczkodawcy wybieramy kwotę pożyczki i okres spłaty maksymalnie 30 dni. Następnie przechodzimy do formularza rejestracyjnego, jeżeli jesteśmy nowymi klientami. Podczas rejestracji firma wymaga przelania ze swojego konta bankowego 1 gr, w celu weryfikacji konta. W ten sposób wraz z wnioskiem o pożyczkę zakładamy też konto na stronie pożyczkodawcy. Stali klienci logują się na swoje konto i wybierają kwotę pożyczki. Weryfikacja wniosku trwa ok. 15 minut.

Przedłużenie pożyczki

Firma nie nalicza karnych odsetek za zaległości w spłacie, ale proponuje rozwiązanie alternatywne. Dopuszcza przedłużenie spłaty pożyczki o 5 do 30 dni. Przy czym wybierając tę opcję, musimy zapłacić taką samą kwotę jak przy udzieleniu pożyczki.

Opinie klientów o Creditstar

Firma stara się znaleźć dobre rozwiązanie dla osób będących w tarapatach finansowych, które nie są w stanie w terminie spłacić pożyczki. Zamiast straszyć ich i nagabywać telefonami i monitami, pomaga znaleźć najlepsze wyjście z sytuacji. Wśród pożyczkobiorców uważana jest za profesjonalnego, solidnego i rzetelnego partnera. Świadczy o tym rzesze zadowolonych z obsługi Creditstar klientów.