Tani Kredyt – opinie i informacje o pożyczce

Pożyczki w Tani Kredyt

Tani kredyt to firma należąca do Alfa Finance, pochodzącej z Łotwy. W Polsce istnieje od 2015 roku. Pożyczkodawca na pierwszym miejscu stawia potrzeby klienta, z tego też względu indywidualnie podchodzi do każdego wnioskodawcy.

Wypełnij wniosek o pożyczkę >>

Ile można otrzymać w tani kredyt

Pierwsza pożyczka jest darmowa i jej kwota maksymalna może wynieść aż 3100 zł. Dla stałych klientów firma oferuje kredyt do 6000 zł na okres do 30 dni. Należy tutaj podkreślić, że jeżeli klient nie ma możliwości spłaty pożyczki w terminie, może skontaktować się z pracownikami firmy, a oni dołożą wszelkich starań, aby znaleźć dla niego najlepsze rozwiązanie.

Tani kredyt funkcjonuje w programie fairypay, dedykowanym przedsiębiorcom, którzy mogą nagradzać klientów terminowo wywiązujących się z zobowiązań finansowych. Zgodnie z zasadami programu firma potwierdza ich terminowość i rzetelność, dodając pozytywną informację na ich temat. To zaś zwiększa ich szanse na pozytywne rozpatrywanie wniosków kredytowych w innych podobnych instytucjach.

Warunki udzielenia pożyczki w tani kredyt

Firma pożycza klientom indywidualnym, potrzebującym krótkoterminowej pożyczki w postaci natychmiastowego zastrzyku pieniędzy. Warunkiem jej otrzymania jest:

  • posiadania obywatelstwa polskiego, ważnego dowodu osobistego i meldunek na terenie kraju
  • wiek od 20 do 64 lat
  • konto bankowe w polskim banku oraz aktywny numer telefonu komórkowego
  • czyste konto w rejestrach dłużników
  • posiadanie aktywnego profilu klienta na stronie firmy

Jak otrzymać pożyczkę

Gdy jesteś nowym klientem, wybierasz kwotę pożyczki nie większą niż 3100 zł , a następnie musisz przejść cały proces rejestracyjny podobnie jak w innych firmach tego typu. Co prawda w tym wypadku wniosek rejestracyjny jest dość krótki i prosty. Stali klienci logują się na własne konto i bezpośrednio składają wnioski. Decyzja kredytowa i pieniądze przelewane są w ciągu kilkunastu minut. Ważne, aby przy spłacie pożyczki na jeden z rachunków tani kredyt pamiętać o wpisaniu w tytule przelewu nr klienta lub swój pesel. O zaksięgowaniu wpłaty dowiesz się ze smsa i e-mailowo.

Weryfikacja wniosku

Firma każdego wnioskodawcę weryfikuje pod kątem jego historii kredytowej w bazach KRD, ERIF, BIG InfoMonitor. Natomiast nie sprawdza bazy BIK.

Opinie klientów firmy

Klienci tani kredyt cenią za szybkie załatwianie formalności i pożyczki, krótki i prosty formularz pożyczkowy oraz bardzo dobry kontakt z biurem obsługi klienta, czynnym 7 dni w tygodniu. Firma zachowuje się rzetelnie wobec klientów i działa zgodnie z ustalonym regulaminem. Oprocentowanie pożyczki nie jest niskie, ale jak bierze się na krótki termin, to nie jest tragicznie. Niemniej jednak o zastrzyk gotówki mogą wnioskować osoby, których wnioski o pożyczkę odrzucono w innych parabankach.