Kuki – opinie i informacje o pożyczce

Pożyczki w Kuki

Kuki.pl to firma działająca w sektorze pożyczek pozabankowych, będąca częścią grupy finansowe Fincapital. Sp. z o.o. Na stronie internetowej oferuje swoim klientem szybki i łatwe do spłaty pożyczki. Kwoty dopasowane do wydatków potencjalnego klienta, a regulując należności w terminie firma nie obciąża dodatkowymi kosztami.

Wypełnij wniosek o pożyczkę >>

Ile możemy pożyczyć w kuki

Podobnie jak w poprzednich chwilówkach pierwsza pożyczka jest darmowa i to do 3000 zł na 30 dni z możliwością przedłużenia. Firma oferuje prolongatę pożyczek o 7 dni, 14 dni lub 30 dni. Nie robi problemu z przedłużeniem spłaty, tym bardziej że BOK działa siedem dni w tygodniu w dogodnych godzinach.

Kto może wziąć pożyczkę w kuki.pl

Pożyczkę w Kuki mogą wziąć osoby w wieku 20 lat- 75 lat, będące obywatelem Polski, zamieszkałe na terenie naszego kraju oraz posiadające ważny dokument tożsamości i mające zdolność do czynności prawnych.Ponadto osoby chcące wziąć pożyczkę w kuki muszą mieć rachunek bankowy w polskim banku, e-mail oraz telefon komórkowy (polski). Aby wnioskować o pożyczkę trzeba założyć konto na stronie kuki.pl. Podać dane osobowe oraz konto bankowe, nr telefonu i e-mail. Firma weryfikuje konto bankowe oraz dane potencjalnego pożyczkobiorcy.

>> Weź pożyczkę w Kuki <<

Po złożeniu wniosku firma analizuje naszą sytuację finansową oraz sprawdza w KRD, ERIF i BIK, czy nie posiadamy zadłużenia. Decyzja o pożyczkę od momentu złożenia wniosku trwa ok. 15 minut, w tym samym czasie wnioskowana suma przelewana jest na nasze konto.

Jak oceniają firmę jej klienci

Ogólna ocena na 4+. Klienci, są przeważanie zadowoleni i chwalą firmę za możliwość przedłużenia spłaty i niewielkie odsetki.

Inne zalety, jakie wymieniają to:
- szybka decyzja i wpłata na konto bez zbędnych pytań
- Łatwość przedłużenia spłaty bez żadnych problemów.

Wady:
Niektórzy klienci skarżą się na obsługę klienta. Firma proponuje wyższą pożyczkę, a potem odmawia jej udzielenia. Przy szybkich spłatach mogą pojawić się problemy z rejestracją spłaconego długu. W opiniach czytamy, że u niektórych pożyczkobiorców firma upominała się o pieniądze po raz drugi, kiedy kwota zadłużenia była już dawno spłacona.