Wsparcie jednoosobowej firmy

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty dla firm Wsparcie jednoosobowej firmy

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #2557
  nataliek
  Member

  Czy banki oferują jakieś inne rozwiązania, oprócz kredytów jako wsparcie dla jednoosobowej firmy? Może jakieś dotacje?

  #2715
  stereo
  Member

  Ale dotacje z banku? A dlaczego miałby Bank udzielać dotacji?
  Zresztą korzystanie z dotacji to pierwszy krok do nierozkręcenia biznesu, tylko poleganiu na dotacji, która się końszy i zostaje się z firmą bez obrotu i udział w rynku.

  #3954
  august144
  Member

  Tak to prawda, że nie można liczyć tylko na dotację. Jeżeli masz dobry biznes plan i wiesz, że przedsięwzięcie przyniesie zyski, to zostaje ci przekonać do tego doradców kredytowych w banku. Po prostu przedsięwzięcie musi mieć potencjał.

  #4002
  piter229
  Member

  Jeszcze funkcjonuje coś takiego jak kredyt technologiczny dla firm. To kredyt na ciekawe i innowacyjne inwestycje. Udzielają go niektóre banki z polecenia skarbu państwa.

  #4186
  anetka14
  Member

  Aby dostać ten kredyt to trzeba mieć innowacyjny pomysł, który zazwyczaj wiąże się z komputeryzacją, oprogramowaniem i tym całym networkiem. Należy złożyć wniosek i to przez jakaś instytucję pomagającą przedsiębiorcom. I czekać nawet 6 tygodni, czy dadzą czy nie dadzą.

  #4197
  wiesieks2
  Member

  Pojęcie innowacyjności jest u nas dość płynne. Każda instytucja i bank wspierający przedsiębiorców używa tego pojęcia, nie rozumiejąc co ono oznacza. No bo co tak jest innowacyjne ? Dla wszystkich tych urzędasów tylko coś z IT jest innowacyjne. Natomiast reszta dla nich nie ma nic z tym wspólnego.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.