Wsparcie jednoosobowej firmy

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2557

  nataliek
  Użytkownik

  Czy banki oferują jakieś inne rozwiązania, oprócz kredytów jako wsparcie dla jednoosobowej firmy? Może jakieś dotacje?  #2715

  stereo
  Użytkownik

  Ale dotacje z banku? A dlaczego miałby Bank udzielać dotacji?
  Zresztą korzystanie z dotacji to pierwszy krok do nierozkręcenia biznesu, tylko poleganiu na dotacji, która się końszy i zostaje się z firmą bez obrotu i udział w rynku.

  #3954

  august144
  Użytkownik

  Tak to prawda, że nie można liczyć tylko na dotację. Jeżeli masz dobry biznes plan i wiesz, że przedsięwzięcie przyniesie zyski, to zostaje ci przekonać do tego doradców kredytowych w banku. Po prostu przedsięwzięcie musi mieć potencjał.

  #4002

  piter229
  Użytkownik

  Jeszcze funkcjonuje coś takiego jak kredyt technologiczny dla firm. To kredyt na ciekawe i innowacyjne inwestycje. Udzielają go niektóre banki z polecenia skarbu państwa.

  #4186

  anetka14
  Użytkownik

  Aby dostać ten kredyt to trzeba mieć innowacyjny pomysł, który zazwyczaj wiąże się z komputeryzacją, oprogramowaniem i tym całym networkiem. Należy złożyć wniosek i to przez jakaś instytucję pomagającą przedsiębiorcom. I czekać nawet 6 tygodni, czy dadzą czy nie dadzą.

  #4197

  wiesieks2
  Użytkownik

  Pojęcie innowacyjności jest u nas dość płynne. Każda instytucja i bank wspierający przedsiębiorców używa tego pojęcia, nie rozumiejąc co ono oznacza. No bo co tak jest innowacyjne ? Dla wszystkich tych urzędasów tylko coś z IT jest innowacyjne. Natomiast reszta dla nich nie ma nic z tym wspólnego.

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.