LendOn – opinie i informacje o pożyczce

Pożyczki w LendOn

LendOn to stosunkowo młoda firma na rynku finansowy, która zdążyła już zdobyć zaufanie wśród swoich klientów, jako poważny i profesjonalny pożyczkodawca. Firma regularnie zajmuje jedno z czołowych miejsc w comiesięcznych rankingach chwilówek i dynamicznie zdobywa rynek finansowy w naszym kraju.

Wypełnij wniosek o pożyczkę >>

Ze względu na innowacyjne rozwiązania firma cieszy się popularnością wśród osób w różnym wieku. LendOn oferuje szybkie i bezpieczne pożyczki na warunkach jasno określonych i przystępnych dla większości pożyczkobiorców.

Dla kogo pożyczki lendon

Oferta firmy skierowana jest do osób w wieku od 21 lat do 70 lat. Każdy pożyczkobiorca odpowiadający tej grupie wiekowej może otrzymać pożyczkę do wysokości 5000 zł na okres od 5 dni do 45 dni. Przy czym pierwsza pożyczka jest darmowa i może wynosić maksymalnie 3000 zł. Druga jest udzielana na kwotę maksymalną 2600 zł, zaś trzecia na 3500 zł. Od czwartej pożyczki klient może wziąć 4000 zł, ale dopiero przy ósmej możemy liczyć na kwotę maksymalną zobowiązania. Wynika to z tego, iż firma w przemyślany sposób buduje swoje zaufanie z potencjalnym pożyczkobiorcom. A przy tym nagradza tych zaufanych i poważnych, którzy terminowo wywiązują się ze swoich zobowiązań finansowych.

>> Weź pożyczkę w LendOn <<

Ponadto jako nieliczna z wielu chwilówek na naszym rynku finansowym dopuszcza refinansowanie pożyczki. Dla osób, które nie mogą oddać w terminie pożyczki stworzyła system pożyczki refinansującej, udzielanej przez z jednego z podmiotów, współpracujących z Lendon. Dzięki temu potencjalny pożyczkobiorca otrzymuje prolongatę spłaty długu na okres 5, 10, 15, 25 lub 30 dni.

Jak otrzymać pożyczkę w lendon

Na stronie Lendon.pl wybieramy kwotę pożyczki oraz termin spłaty. W kolejnym kroku jesteśmy kierowani do formularza rejestracyjnego, w którym podajemy podstawowe dane: Dane osobowe, miejsce zamieszkania, PESEL, nr dowodu osobistego oraz konta bankowego. W ostatnim kroku uzupełniamy informacje na temat naszego zatrudnienia. Po ukończeniu danych rejestracyjnych akceptujemy warunki umowy.

Ostatnim krokiem jest weryfikacja konta bankowego poprzez symboliczny przelew 1 grosza lub za pośrednictwem usługi Instantor (bez dokonywania przelewu). Dzięki temu firma sprawdza wiarygodność naszego konta bankowego oraz oszacowuje również naszą zdolność kredytową.

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku kredytowego pieniądze otrzymujemy w niemal kilka minut na podane konto bankowe. Po dokonaniu formalności rejestracyjnych mamy już utworzone konto na platformie lendon.pl, co znacznie skraca przebieg weryfikacji kolejnego wniosku o pożyczkę.

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę w lendon

  • odpowiedni wiek między 21 lat-70 lat
  • odpowiednia zdolność kredytowa

Firma sprawdza potencjalnego kredytobiorcę w KRD, BIK i ERIFF

Promocje i zniżki w Lendon

Lendon dba o stałych klientów i dla nich właśnie ma przewidziane promocyjne oferty kredytów, jak i zniżki, do nich należą m.in.: obniżone oprocentowanie pożyczki lub specjalne rabaty od kosztów pożyczek. Warto śledzić stronę firmy, aby przekonać się o aktualnych sezonowych ofertach pożyczek.

Opinie klientów

Jak w każdej tego typu chwilówce są klienci zadowoleni, jak i ci, którzy uważają, że już do tej firmy nie zwrócą się o pożyczkę. Kiedy zobowiązania spłacamy w terminie możemy liczyć na dobrą współpracę z firmą. Natomiast problemy zaczynają się, kiedy zobowiązania są niespłacane w terminie lub zalegamy ze spłatami firmie. Wtedy podejście naszego wierzyciela bywa już nie zbyt profesjonalne. Co świadczy o wielu negatywnych opiniach klientów, którym zadłużenia nie udało się spłacić w określonym czasie. W tym przypadku firma bywa niemiłosierna i nalicza sobie gigantyczne odsetki, co skutkuje nawet postępowaniem komorniczym wobec dłużnika.