Miloan – opinie i informacje o pożyczce

Pożyczki w Miloan

Miloan to firma międzynarodowa, której celem jest pomaganie w nieprzewidzianych wydatkach. Jeżeli brakuje nam środków lub mamy nieprzewidziany wydatek, to możemy liczyć na pomoc ze strony Miloan.

Wypełnij wniosek o pożyczkę >>

Ile możemy pożyczyć w Miloan

Stali klienci firmy mogą liczyć na pożyczkę nawet do 5000 zł na okres 30 dni. Nowi klienci mogą liczyć na pierwszą pożyczkę w wysokości 2000 zł za darmo, również na okres 30 dni. Minimalna pożyczka to 300 zł.

Firma oferuje przedłużenie terminu spłaty w momencie, gdy nie możemy się z niego wywiązać. Termin spłaty możemy prolongować o 7 dni, 14 dni lub 30 dni. Jednak w tym wypadku należy liczyć się z dodatkowymi kosztami. Jeżeli potrzebujemy bardziej szczegółowych informacji, zawsze możemy skontaktować się z BOK, które działa siedem dni w tygodniu.
Miloan oferuje swoim klientom możliwość elastycznego doboru sumy, która będzie odpowiadała ich możliwościom i potrzebom finansowym.

Jakie warunki należy spełniać, aby otrzymać pożyczkę w Miloan

Firma udziela pożyczek osobom w wieku 22-70 lat. Oferta skierowana jest do obywateli polskich, którzy posiadają własny rachunek w banku polskim. Ponadto nie mogą figurować w KRD, BIK oraz ERIF, gdyż przy rozpatrywaniu decyzji kredytowej firma sprawdza potencjalnego klienta w tych oto instytucjach.

>> Weź pożyczkę w Miloan <<

Jak otrzymać pożyczkę

Do przystąpienia o pożyczkę trzeba przygotować dowód osobisty, numer naszego konta bankowego oraz nr telefonu komórkowego. Procedura podobna jak przy innych chwilówkach, czyli zakładamy konto na stronie miloan.pl , następnie podajemy wszystkie dane podczas rejestracji łącznie z nr konta bankowego, które jest weryfikowane.

Firma zaproponuje nam dwie metody weryfikacji konta bankowego i danych osobowych: przez przelanie 1 gr na podane konto firmy lub przez aplikacje Bluecash.

W momencie jak już jesteśmy zarejestrowani i mamy konto na platformie Miloan możemy już złożyć nasz pierwszy wniosek o pożyczkę. Na początku warto jest zapoznać się z warunkami, jakie należy spełniać oraz wymaganymi dokumentami. Dopiero wtedy możemy aplikować.

Jak oceniają firmę jej klienci

Zalety:

  • Pożyczkobiorcy cenią firmę za szybkość udzielania pożyczki, bo cała procedura trwa w 15 minut. Firma wspiera ich w ciężkich sytuacjach, kiedy potrzebują gotówki. Pożyczka w trzech pierwszych krokach.
  • Firma oferuje aż 5000 zł jednorazowej pożyczki, a dla nowych klientów jest aż 2000 zł i to za darmo.
  • Z platformy Milan można korzystać całą dobę, jej dostępność jest 24/7.

Wady:

  • Wiek potencjalnych beneficjentów. Wysoka dolna granica i niska górna granica.
  • Konieczność spłaty najpierw jednej pożyczki, aby otrzymać drugą
  • Maksymalna kwota pożyczki dopiero przy piątej umowie.