Miloan – opinie i informacje o pożyczce

Strona Miloan

Pożyczki w Miloan

Miloan to firma międzynarodowa, której celem jest pomaganie w nieprzewidzianych wydatkach. Jeżeli brakuje nam środków lub mamy nieprzewidziany wydatek, to możemy liczyć na pomoc ze strony Miloan.

Wypełnij wniosek o pożyczkę >>

Ile możemy pożyczyć w Miloan

Stali klienci firmy mogą liczyć na pożyczkę nawet do 5000 zł na okres 30 dni. Nowi klienci mogą liczyć na pierwszą pożyczkę w wysokości 2000 zł za darmo, również na okres 30 dni. Minimalna pożyczka to 300 zł.

Firma oferuje przedłużenie terminu spłaty w momencie, gdy nie możemy się z niego wywiązać. Termin spłaty możemy prolongować o 7 dni, 14 dni lub 30 dni. Jednak w tym wypadku należy liczyć się z dodatkowymi kosztami. Jeżeli potrzebujemy bardziej szczegółowych informacji, zawsze możemy skontaktować się z BOK, które działa siedem dni w tygodniu.
Miloan oferuje swoim klientom możliwość elastycznego doboru sumy, która będzie odpowiadała ich możliwościom i potrzebom finansowym.

Jakie warunki należy spełniać, aby otrzymać pożyczkę w Miloan

Firma udziela pożyczek osobom w wieku 22-70 lat. Oferta skierowana jest do obywateli polskich, którzy posiadają własny rachunek w banku polskim. Ponadto nie mogą figurować w KRD, BIK oraz ERIF, gdyż przy rozpatrywaniu decyzji kredytowej firma sprawdza potencjalnego klienta w tych oto instytucjach.

Jak otrzymać pożyczkę

Do przystąpienia o pożyczkę trzeba przygotować dowód osobisty, numer naszego konta bankowego oraz nr telefonu komórkowego. Procedura podobna jak przy innych chwilówkach, czyli zakładamy konto na stronie miloan.pl, następnie podajemy wszystkie dane podczas rejestracji łącznie z nr konta bankowego, które jest weryfikowane.

Firma zaproponuje nam dwie metody weryfikacji konta bankowego i danych osobowych: przez przelanie 1 gr na podane konto firmy lub przez aplikacje Bluecash.

W momencie jak już jesteśmy zarejestrowani i mamy konto na platformie Miloan możemy już złożyć nasz pierwszy wniosek o pożyczkę. Na początku warto jest zapoznać się z warunkami, jakie należy spełniać oraz wymaganymi dokumentami. Dopiero wtedy możemy aplikować.

Jak oceniają firmę jej klienci

Zalety:

  • Pożyczkobiorcy cenią firmę za szybkość udzielania pożyczki, bo cała procedura trwa w 15 minut. Firma wspiera ich w ciężkich sytuacjach, kiedy potrzebują gotówki. Pożyczka w trzech pierwszych krokach.
  • Firma oferuje aż 5000 zł jednorazowej pożyczki, a dla nowych klientów jest aż 2000 zł i to za darmo.
  • Z platformy Milan można korzystać całą dobę, jej dostępność jest 24/7.

Wady:

  • Wiek potencjalnych beneficjentów. Wysoka dolna granica i niska górna granica.
  • Konieczność spłaty najpierw jednej pożyczki, aby otrzymać drugą
  • Maksymalna kwota pożyczki dopiero przy piątej umowie.