mucha124

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 105 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: Wonga.pl opinie o pierwszej pożyczce za 10zł #4211

  mucha124
  Użytkownik

  A widzieliście jakie przy tych 10 zł prowizji jest RRSO ? Niby prowizja 10 zł a RRSO pożyczki ok 303%. To jaka to darmowa pożyczka ? Czytając wasze posty mam wrażenie że to tylko chwyt marketingowy, aby przyciągnąć klientów. Można tą firmę podać do Urzędu Ochrony Konsumentów.  w odpowiedzi na: Inwestowanie w revshery #4210

  mucha124
  Użytkownik

  Tutaj trzeba bardzo uważać, bo można stracić majątek. przekonałam się że te firmy na początku dają zarobić, a potem jak już nazbierają takich inwestorów to zmieniają zasady na mniej korzystne dla tych wszystkich inwestujących. Nagle okazało że tyle nazbierałeś kapitału, ale nie możesz go w ogóle wyciągnąć. Twoja inwestycja staje się tylko wirtualna forsą.

  w odpowiedzi na: Alfa Kredyt – opinie #4209

  mucha124
  Użytkownik

  No tak każdy omija trudne sprawy. Ale jest na to jeszcze sposób wysłać do nich formę pisemną i to listem poleconym z potwierdzeniem odbioru. najlepiej kopię zostawić sobie. Albo udać się do oddziału firmy i zostawić pismo w sekretariacie w jednej kopii, a na drugiej z parafką, że zostało przyjęte przez firmę.

  w odpowiedzi na: Eurolan, pozyczki finskie #4208

  mucha124
  Użytkownik

  Kiedyś rozmawiałam z prawnikiem i powiedział mi że są regulacje prawne, chroniące dłużników, tylko mało kto o tym wie. Firmy pożyczkowe nie legalnie nagabują telefonami dłużników i zastraszają. Taką firmę w tej sytuacji można podać do sądu i zasądzić dużo większe odszkodowanie niż wartość samej pożyczki. Ale trudno znaleźć tutaj mądrego.

  w odpowiedzi na: Co z inwestowaniem? #4207

  mucha124
  Użytkownik

  A dlaczego twój dziadek stracił ziemię ? Z tego co czytam był bardzo świadomym człowiekiem i jeszcze dokupywał ziemi i nagle ja całą stracił ? Tego nie rozumiem ?

  w odpowiedzi na: Kredyt studencki, a zdolność kredytowa #4132

  mucha124
  Użytkownik

  Ale vivus chyba nadal za darmo daje pierwszą pożyczkę. Tylko z tego co piszą na forach na pewno nie dadzą do 2000 zł. Może to być jedynie drobna suma typu 500 zł.

  w odpowiedzi na: Błędy w kalkulatorze kredytowym #4131

  mucha124
  Użytkownik

  Aby wyliczyć zdolność kredytową najlepiej udać się do niezależnego doradcy finansowego. Nie dość że on zna kwalifikacje liczenia zdolności kredytowych w różnych bankach. To od ręki wyliczy nam jaką mamy zdolność w danym banku.

  w odpowiedzi na: Zdolność kredytowa a miejsce zamieszkania #4130

  mucha124
  Użytkownik

  Może to wynikać, że i kredyty w małych miejscowościach są mniejsze. Nikt przecież nie weźmie kredytu na kilkaset lub nawet milion w małej miejscowości. banki tez mogą dysponować mniejszą gotówką w takiej miejscowości dla potrzeb danej społeczności.

  w odpowiedzi na: Aktywa płynne #4129

  mucha124
  Użytkownik

  Jeżeli posiadasz te aktywa w banku, w którym chcesz wziąć kredyt to jest dużym plusem dla ciebie i możliwość szybkiej decyzji kredytowe. Owszem bank może podnieść zdolność kredytową dzięki tym aktywom, jeżeli one znajdują się w jego jednostce.

  w odpowiedzi na: Czyszczenie BIKu #4128

  mucha124
  Użytkownik

  Z tego co wiem to nie do końca sciema. Takich firm pojawia się coraz więcej na rynku. Gdyby to była ściema to takie firmy nie miałyby racji bytu.

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 105 w sumie)