Alfa Kredyt – opinie

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #3209
  Adsa
  Member

  Tak, jak w temacie. Miał ktoś styczność z alfa kredyt? Jeżeli tak, to jakie są wasze opinie?

  #3501
  Jowa14
  Member

  Jak regularnie spłacasz to jest miło i ok. Ale kiedy masz poślizg to już przestają być mili. Potrafią być wtedy chamscy i grozić. Nie chcą iść na ugody. Odrazu sprawa do sądu i komornik. To bardzo nie profesjonalnie. Człowiekowi w życiu może coś się przydarzyć. Nie każdy ma złą wolę.

  #3548
  piter229
  Member

  Nie mam zaufania do takich pseudo pożyczkodawców. Dla mnie firma pożyczająca musi być znana na rynku i funkcjonująca kilkanaście lat. Alfa pożyczki w ogóle o tej firmie nie słyszałem. Więc mogę spodziewać się wszystkiego.

  #3619
  mira05
  Member

  Mnie to wqurza, że w naszym kraju nie ma uregulowanego prawa odnosi sytuacji kiedy nie możemy spłacić pożyczki. Na zachodzie jest ugoda i rozłożenie płatności na mniejsze raty lub prolongowanie na jakiś okres. A u nas zaraz straszenie, komornicy i łysi z kijami bejzbolowymi. To jakiś chory kraj.

  #4126
  anetka14
  Member

  W naszym kraju dłużnika albo inaczej wierzyciela traktuje się prawie jak złodzieja. jeżeli nie spłacasz to cie do parteru. I nie ma litości. To jest mentalność jeszcze z czasów komuny.

  #4162
  daropast
  Member

  Najgorsze jest to że wiele z tych firm nawet nie da ci możliwości negocjacji. Miałem taką sytuację z jedna firmą, że chciałem uprzedzić że się spóźnię ze spłata to się do dzwonić nie mogłem. Wqurzony nie miałem wyjścia, musiałem czekać na reakcję. Po tygodniu wpłaciłem ratę, a po miesiącu bez jakiejkolwiek informacji ze strony tej firmy przychodzi komornik.

  #4209
  mucha124
  Member

  No tak każdy omija trudne sprawy. Ale jest na to jeszcze sposób wysłać do nich formę pisemną i to listem poleconym z potwierdzeniem odbioru. najlepiej kopię zostawić sobie. Albo udać się do oddziału firmy i zostawić pismo w sekretariacie w jednej kopii, a na drugiej z parafką, że zostało przyjęte przez firmę.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.