Błędy w kalkulatorze kredytowym

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Zdolność kredytowa Błędy w kalkulatorze kredytowym

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #2095
  milenkas22
  Member

  Macie jakieś sprawdzone kalkulatory kredytowe? Niestety te, których używałam dotychczas nie dawały jednoznacznej, takiej samej odpowiedzi.

  #2130
  attractive
  Member

  Moim zdaniem żaden kalkulator kredytowy nie daje nam jednoznacznego wyniku. Najlepiej jest się wybrać do banku i tam się wszystkiego dowiesz.

  #2145
  milenkas22
  Member

  No i muszę przyznać rację. Wielokrotnie korzystałam z kalkulatorów kredytowych, ale nigdy nie dawały tak dokładnego obrazu, jak wizyta w banku.

  #3946
  mira05
  Member

  Każdy kalkulator oblicza inaczej i czasem wychodzą zupełne bzdury. Ja nie słyszałam o dokładnym kalkulatorze. Nie wiem czy przypadkiem każdy bank ma swoje własne zasady naliczania zdolności kredytowej.

  #4131
  mucha124
  Member

  Aby wyliczyć zdolność kredytową najlepiej udać się do niezależnego doradcy finansowego. Nie dość że on zna kwalifikacje liczenia zdolności kredytowych w różnych bankach. To od ręki wyliczy nam jaką mamy zdolność w danym banku.

  #4239
  daropast
  Member

  Każdy bank ma inne algorytmy wyliczeń zdolności. nawet twoja zdolność kredytowa może się różnić między dwoma oddziałami tego samego banku. Dlatego kalkulator to orientacyjne narzędzie i jego dokładność może być dość precyzyjna, albo w ogóle nie zgadzać sie z tym co bank ci powie.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.