Błędy w kalkulatorze kredytowym

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2095

  milenkas22
  Użytkownik

  Macie jakieś sprawdzone kalkulatory kredytowe? Niestety te, których używałam dotychczas nie dawały jednoznacznej, takiej samej odpowiedzi.  #2130

  attractive
  Użytkownik

  Moim zdaniem żaden kalkulator kredytowy nie daje nam jednoznacznego wyniku. Najlepiej jest się wybrać do banku i tam się wszystkiego dowiesz.

  #2145

  milenkas22
  Użytkownik

  No i muszę przyznać rację. Wielokrotnie korzystałam z kalkulatorów kredytowych, ale nigdy nie dawały tak dokładnego obrazu, jak wizyta w banku.

  #3946

  mira05
  Użytkownik

  Każdy kalkulator oblicza inaczej i czasem wychodzą zupełne bzdury. Ja nie słyszałam o dokładnym kalkulatorze. Nie wiem czy przypadkiem każdy bank ma swoje własne zasady naliczania zdolności kredytowej.

  #4131

  mucha124
  Użytkownik

  Aby wyliczyć zdolność kredytową najlepiej udać się do niezależnego doradcy finansowego. Nie dość że on zna kwalifikacje liczenia zdolności kredytowych w różnych bankach. To od ręki wyliczy nam jaką mamy zdolność w danym banku.

  #4239

  daropast
  Użytkownik

  Każdy bank ma inne algorytmy wyliczeń zdolności. nawet twoja zdolność kredytowa może się różnić między dwoma oddziałami tego samego banku. Dlatego kalkulator to orientacyjne narzędzie i jego dokładność może być dość precyzyjna, albo w ogóle nie zgadzać sie z tym co bank ci powie.

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.