Inwestowanie w revshery

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #3462
  august144
  Member

  Co myślicie o inwestowaniu w revshery ? Tam kupujesz tzw. adapki i na nich zarabiasz. Po 44 dniach pieniądz z nawiązką sie zwraca. Tylko musisz klikać w jakieś durne reklamy. Oczywiście im więcej włożysz kasy tym więcej zarobisz. Teraz tego dużo sie pojawia w necie.

  #3463
  piter229
  Member

  Ja to kiedyś analizowałem i jak dla mnie to wielka ściema. Ludzie inwestują i inwestują i cieszą się że zarobili jednego dnia 5 dolców. A ile włożyli własnej kasy, aby te 5 $ wyciągnąć z tego reva. I ciągle inwestują i inwestują i koło sie zamyka. Najlepiej wychodzi na tym ten, który wymyślił tego revshera.

  #3467
  mira05
  Member

  Moja znajoma zainwestowała w to aż 30 tyś złotych. Stwierdziła, że to lepszy interes niż trzymanie w banku. Z punktu widzenia ich oferty wydaje się opłacalne bo dają ok 15-20% w skali 1,5 miesiąca. Żaden bank tyle niem. Ważne, aby raz zarobić i nie dać się wkręcić w machinę tych kolejnych zakupów. Nie wiem na ile te programy są wypłacalne. Czy nie są to przypadkiem scamy.

  #3711
  august144
  Member

  Ludzie to promują w necie, ale czy tak naprawdę ktoś na tym zarobił. Czy jest to tylko fajna zabawa z obracaniem pieniędzy ?

  #4125
  anetka14
  Member

  Dla mnie to taka ściema jak mlm i inne tego typu piramidy finansowe. Ludzi omamiają wysokimi zarobkami, a tak naprawdę w tym układzie zarabia ten kto to założył.

  #4161
  daropast
  Member

  Małe kwoty to żadna inwestycja. Ale ja znam takich co zainwestowali swoje oszczędności i zarobili rzeczywiście więcej w ciągu 3 miesięcy. Wydaje mi sie że jako lokata kapitału to dobry sposób. Tym bardziej że revshery oferują swego rodzaju pracę. Masz ileś reklam dziennie wyklikać.

  #4210
  mucha124
  Member

  Tutaj trzeba bardzo uważać, bo można stracić majątek. przekonałam się że te firmy na początku dają zarobić, a potem jak już nazbierają takich inwestorów to zmieniają zasady na mniej korzystne dla tych wszystkich inwestujących. Nagle okazało że tyle nazbierałeś kapitału, ale nie możesz go w ogóle wyciągnąć. Twoja inwestycja staje się tylko wirtualna forsą.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.