Kredyt studencki, a zdolność kredytowa

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Zdolność kredytowa Kredyt studencki, a zdolność kredytowa

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 13 total)
 • Author
  Posts
 • #2094
  milenkas22
  Member

  Mój syn chce zaciągnąć kredyt studencki w wysokości 6000 zł. Jaka musi być jego zdolność kredytowa aby go uzyskać?

  #2169
  ajta-1990
  Member

  W tym przypadku poradziłabym skorzystać z kalkulatora, który wyliczy zdolność kredytową. Przynajmniej taką przybliżoną wartość.

  #2214
  compelling
  Member

  Najprościej będzie iść jednak do banku, którego ofertą jesteście zainteresowani i tam sprawdzić dokładną zdolność kredytową.

  #2356
  Kuba hugo
  Member

  zdolność kredytową liczy się indywidualnie w oddziale banku, jednak do kredytu studenckie potrzeba kilku żyrantów, z tego co wiem całe gospodarstwo musi się zaangażować.

  #2508
  marcin1
  Member

  Nie musi mieć zdolności kredytowej, bo to kredyt studencki. Inna sprawa, że ktoś będzie mu musiał ten kredyt poręczyć.

  Poza tym nie wiem, o jakim kredycie studenckim mówisz, bo 6000 zł to w zasadzie 10×600 zł – czyli to nie są dwa semestry studiowania.

  #2566
  ano
  Member

  Kalkulator niestety nie wyliczy wszystkiego tak, jak byśmy chcieli. Lepiej udać się bezpośrednio do banku i tam zapytać.

  #2805
  mamross
  Member

  Wydaje mi się że kredyt studencki nie jest trudno zdobyć. Czasami same uczelnie oferują takie kredyty warto popytać na uczelni.

  #3056
  klapik
  Member

  Oczywiscie mozna zdobyc tego typu kredyt czy tez pozyczke. Ja osobiscie od bardzo dawna nie bralem zadnego, ale wystarczy troche poczytac na stronach wiekszych firm aby dowiedziec sie potrzebnych szczegolow. Bardzo przydatny moze byc w tym celu slownik pojec zwiazanych z finansami np. Linki widoczne dla zarejestrowanych Warto rowniez czytam wszystkie punkty podczas podpisywania umowy i co najwazniejsze je w pelni zrozumiec. Najlepiej bedzie skorzystac z oferty firmy dzialajacej od rynku na lat, uwazal bym na jakies nowo powstale.

  #3059
  bambo
  Member

  Czy wonga w dalszym ciągu ma pierwszą pożyczkę za darmo?

  #3063
  john-deer
  Member

  Tak w wonga w dalszym ciągu pierwszą pożyczkę można wziąć za darmo tylko w tym przypadku będzie pobrana prowizja 10 zł przypuśćmy że wziąłeś pożyczkę w wysokości 1500 zł to wtedy będziesz musiał oddać 1510 zł więc moim zdaniem zdecydowanie się opłaca.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 13 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.