marcysiak1

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 23 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: Inwestowanie w złoto #4206

  marcysiak1
  Użytkownik

  To teraz się nie opłaca skupować złota, bo kupimy je po wysokiej cenie. Najlepiej przeczekać, aż indeks spadnie. Albo kupować na początku jak idzie do góry, a potem jak podniesie się o kilka punktów to szybko sprzedawać.  w odpowiedzi na: Co z inwestowaniem? #4205

  marcysiak1
  Użytkownik

  No fakt mój dziadek rolnik zawsze mówił, że ziemia jest największym kapitałem. Miał sam gospodarstwo 10 Ha, to było w czasach kiedy ziemia miała bardzo niską wartość i można jej było kupować i kupować za grosze. Mój dziadek potem dokupił jeszcze 10 ha. Potem popadł w długi i oddał ziemię. Teraz z 20 ha byłby gość. Odrolniłby, podzielił na działki i sprzedał.

  w odpowiedzi na: Fundusz Korona – pożyczki pozabankowe #4204

  marcysiak1
  Użytkownik

  Te RRSO to jest tak pod śrubowane. Ostatnio oglądałam reklamę wonga i taki prosty kredyt niskie raty, przejrzysty plan spłacania itp, itd ,a RRSO 303 %. Jak to się ma do rzeczywistości ?

  w odpowiedzi na: SzybkiGrosz.pl wasze opinie #4203

  marcysiak1
  Użytkownik

  Ja czytałam dużo ogłoszeń firm, które pożyczają osobom w trudnej sytuacji finansowej, z wpisami w BIK i KRD. Nawet tutaj jest kilka ogłoszeń w zakładce „potrzebuję pożyczki”. Ale nie wiem na jakich warunkach. Uważam że jest rozwiązanie, tylko trzeba uważać bo są tacy nieuczciwi pożyczkodawcy, co tylko żerują na takich w tarapatach finansowych.

  w odpowiedzi na: Pożyczka poza bankowa pod zastaw #4202

  marcysiak1
  Użytkownik

  A czy banki komercyjne dają pod zastaw samochodu ? Bo wiem że z firmą udzielającą pożyczek prywatnych to można się dogadać. Co prawda wartość samochodu w tym wypadku jest znacznie zaniżana.

  w odpowiedzi na: Pożyczka na wakacje #4201

  marcysiak1
  Użytkownik

  To jest dobra opcja bo uczy dyscypliny finansowej. Niestety w tym konsumpcyjnym świecie trudno odkładać systematycznie te parę złotych na wakacje. Zawsze znajdą się bardziej pilniejsze wydatki i oszczędności przepadają. Dlatego taka pożyczka wymusza, co prawda nie odkładanie na własne konto, ale konto instytucji pożyczającej. A przy okazji jest to dość droga nauka, bo więcej oddajemy niż pożyczyliśmy.


  marcysiak1
  Użytkownik

  Tak dalej istnieje pod adresem Linki widoczne dla zarejestrowanych. Udziela pożyczek do 25 tyś zł maks. i okres spłaty do 12 miesięcy.

  w odpowiedzi na: Pożyczka Inwestycyjna #4199

  marcysiak1
  Użytkownik

  Dostep do zewnętrznych źródeł kapitału- czy to jest swego rodzaju kredyt odnawialny ? Spłacisz jeden kredyt i z automatu możesz zaciągnąć kolejny ?

  w odpowiedzi na: Pożyczki dla osób za złą historią kredytową #4198

  marcysiak1
  Użytkownik

  Tylko znajdź takiego inwestora. To nie jest takie proste. Tutaj tez się kręci wielu oszustów. Ponadto nie każdemu kto ma pieniądze do zainwestowania, przypadnie do gustu twój pomysł.

  w odpowiedzi na: ' Uczciwe ' chwilówki #4147

  marcysiak1
  Użytkownik

  Dla mnie pierwszym sygnałem jest jak z firma trudno jest sie skontaktować. Biuro Obsługi Klienta w ogóle nie działa. Na e-maile nie odpowiadają etc. Od razu odwracam się na pięcie.

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 23 w sumie)