Pożyczki dla osób za złą historią kredytową

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Pożyczki pozabankowe Pożyczki dla osób za złą historią kredytową

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 19 total)
  • Author
    Posts
  • #2100
    dobranocka19
    Member

    Ile można najwięcej otrzymać kredytu w pożyczkach chwilówkach? Jaką wybrać pożyczkę pozabankową? Gdzie się udać aby było korzystnie?

    #2126
    attractive
    Member

    Nie wiem, ile najwięcej możesz otrzymać, ale z tego co się orientuję to w Wonga możesz otrzymać pożyczkę, nawet jak masz złą historię kredytową.

    #2184
    formica89
    Member

    W Wonga, jak i w innych tego typu chwilówkach. Wystarczy tylko wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę 😉

    #2261
    ambitny
    Member

    tylko koszty będziesz miał/miała dużeeee, ja korzystam z portalu pozyczkolandia i może i Tobie się spodoba, to dobry i szybki pomysł na pozyczkę bez zbędnych formalnosci.

    #2264
    Mishell
    Participant

    Mam takie pytanie odnośnie tej pozyczkolandi czy jest sens inwestować tam swoje pieniądze? Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na ten temat. Chodzi mi głównie o opinie osób które już z tej firmy korzystają i inwestują tam pieniądze.

    #2265
    ambitny
    Member

    ja czasem inwestuje ale drobne kwoty i spłącalnosć jest spora bo 1 osoba jak do tej pory mi ”wisi” na 10 pożyczek, mimo wszystko mam Gwarancję Ochrony Kapitału, w razie czego zwróci mi serwis pozyczkolandi, częściej pozyczam, takie czasy niestety…

    #2545
    doris
    Member

    To ile otrzymasz pieniędzy w chwilówkach zależy od tego, ile ich weźmiesz i jaką pożyczkę wybierzesz, bo każda firma ma swój limit.

    #2685

    To zależy od firmy. Są takie, które dają maksymalnie 1000 zł, ale i takie, które oferują o wiele więcej. Najlepiej brać w tych, które ciesza sie najlepszymi opiniami, np. pozyczki-online.info.

    #2722
    adamson1977
    Member

    Ja znalazłem fajną ofertę tutaj: http://www.sprintmoney.pl

    #2764
    Jastrzab
    Member

    Niektóre mają niby w ofercie 2 tys. jako pierwszą pożyczkę, a jak wypełnisz wniosek to się okazuje, że możesz pożyczyć 600 zł np. Netcredit

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 19 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.