Jastrzab

Forum Replies Created

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 16 total)
 • Author
  Posts
 • in reply to: LendON – opinie #2988
  Jastrzab
  Member

  Wiem wiem, żartuję przecież. Dlatego dałem oczko na końcu. Twój blog jest w porządku sam często zaglądam. Czasem nawet polecam, także o nic Cię nie oskarżam. Nie gniewaj się 🙂

  in reply to: Ekspres kasa – bez zbędnych formalności #2985
  Jastrzab
  Member

  Tu jest dość ciekawy opis Linki widoczne dla zarejestrowanych

  Tą samą pożyczkę można wziąć też na stronie Ferratum Bank, KasaTAK i Ofin, bo to wszystko jest Ferratum. Zastanawia mnie tylko po co im tyle marek? Może żeby klient pomyślał, że może skorzystać kilka razy z pierwszej darmowej pożyczki, ale nie może bo to jedna firma. Przy czym przypuszczam, że takich, którzy próbuję nie brakuje, a potem płacą 😉

  in reply to: Pożyczka Vivus darmowa do 2500zł #2984
  Jastrzab
  Member

  Vivus z tego co słyszałem zawsze dawała tyle ile obiecywał w reklamach. Przy czym nie wiem jak dla nowych klientów to wygląda przy takiej kwocie, bo zwiększyli dość mocno. Pewnie bardziej weryfikują klientów wnioskujących o większe kwoty niż takich, którzy pożyczają 100 czy 300 zł.

  in reply to: LendON – opinie #2983
  Jastrzab
  Member

  Mówisz, że niesponsorowane, ale na partnerskich linkach zarabiasz 😉

  in reply to: Vivus – opinie #2812
  Jastrzab
  Member

  Jak możesz to napisz coś o pierwszej pożyczce w Pożyczkomat, bo się zastanawiam. Jest na 35 dni.

  in reply to: Vivus – opinie #2810
  Jastrzab
  Member

  Piernikowa, na twoim blogu znalazłem podobny artykuł na temat Linki widoczne dla zarejestrowanych i mam takie pytanie, bo one są tam same pozytywne. Czy ty przypadkiem nie filtrujesz lub nie kasujesz niepochlebnych opinii?

  in reply to: Pożyczki online z pierwszą darmową. #2798
  Jastrzab
  Member

  Już wykorzystałem tą za 10 zł.

  in reply to: Extraportfel a Lendon – wasza opinia #2797
  Jastrzab
  Member

  @nomad

  przecież to logiczne, a jak nie wierzysz to sobie zadzwoń zamiast męczyć bułę na forum.

  in reply to: Pożyczka na wakacje #2780
  Jastrzab
  Member

  Pożyczkę jestem w stanie zrozumieć w sytuacjach podbramkowych, a nie na wakacje. Nie mam nie wydaję. No ale każdy ma swoje podejście.

  in reply to: Vivus.pl "Szybka pożyczka – 200 zł od zaraz!" #2779
  Jastrzab
  Member

  @ambitny Nie zgodzę się z Tobą, bo jak ktoś potrzebuje pożyczyć niewielką kwotę i może to zrobić za darmo, to czemu miałby pożyczać prywatnie korzystając z pożyczek społecznościowych skoro tam za darmo nie pożyczy. Z Pożyczek online można korzystać tylko trzeba to robić z głową. Moim zdaniem Vivus należy do jednych z lepszych firm oferujących pierwszą pożyczkę za darmo. Polecam recenzję jednej z forumowiczek, nota bene bardzo ładnej 😉 na temat Linki widoczne dla zarejestrowanych Linki widoczne dla zarejestrowanych
  Vivus ma opinię dość dobrą jak na firmę pożyczkową. Faktem jest to co piszesz, te pożyczki są drogie, ale jest sporo takich firm i w efekcie można pożyczyć w razie potrzeby niewielkie pieniądze za darmo, za każdym razem w innej. Oczywiście tylko wtedy, gdy wiemy, że się wyrobimy ze spłatą, bo w innym wypadku już nas zjedzą koszty, a pożyczka przestanie być darmowa.

  Korzystając w ten sposób z tego typu firm, trzeba też być uważnym i patrzeć jaka firma nam udziela pożyczki, bo niektóre działają pod różnymi nazwami. Z kolei nazwy te nie mają znaczenia skoro i tak pożyczki udziela jedna firma, a pierwszą darmową można wziąć tylko raz w jednej firmie.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 16 total)