Extraportfel a Lendon – wasza opinia

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Pożyczki pozabankowe Extraportfel a Lendon – wasza opinia

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • #2789
    nomad
    Member

    Ktoś korzystał z pierwszej darmowej pożyczki w Extraportfel? Wiem, że to ta sama firma co Lendon, ale jednak warunki mogą być inne bo oferta jest lepsza niż w Lendon?

    Jak się z jednej skorzysta z pierwszej darmowej pożyczki to można jeszcze skorzystać potem z darmowej pożyczki w drugiej firmie?

    #2790
    Piernikowa
    Member

    Pewności nie mam, ale raczej nie możesz tak z robić, bo to jest logiczne, że jak to jedna firma to możesz wziąć pożyczkę w promocji za darmo tylko w jednej z nich. Nie sprawdzałam tego, ale kiedyś pytałam w analogicznym przypadku w InCredit i NetCredit, które są tą samą firmą i mi powiedzieli, że nie można. To samo w Ferratum Bank, pytałam konsultantów Ekspres Kasy, Ferratum Banku i Ofin, który jest tylko pośrednikiem Ferratum i wszędzie powiedzieli to samo – że nie można.

    #2791
    nomad
    Member

    No, ale w CreamFinanse nie sprawdzałaś, jak to jest z tymi dwoma wymienionymi przeze mnie? Nie dzwoniłaś i nie weryfikowałaś tego?

    #2792
    Piernikowa
    Member

    Nie, nie sprawdzałam osobiście.

    #2793
    nomad
    Member

    No to nie wiesz na pewno skoro nie pytałaś, a w Linki widoczne dla zarejestrowanych napisałaś, że nie można na pewno. Podobnie jak Linki widoczne dla zarejestrowanych Linki widoczne dla zarejestrowanych.

    No to piszesz tyle wypowiedzi, a nie zweryfikowałaś tego i ani nie zadzwoniłaś i nie zapytałaś.

    #2794
    Piernikowa
    Member

    Ty tak skrupulatnie śledzisz co ja piszę w sieci? hmm

    Napisałam, tak bo wydaje mi się to logiczne, poza tym we wszystkich firmach gdzie się pytałam tak, było toteż nie przypuszczam, żeby w tej było inaczej. No ale rób jak chcesz.

    #2797
    Jastrzab
    Member

    @nomad

    przecież to logiczne, a jak nie wierzysz to sobie zadzwoń zamiast męczyć bułę na forum.

    #2823
    anddreii
    Member

    Dokładnie, zadzwoń i się dowiedz jak nikomu nie wierzysz.

    #3371
    Bolek
    Member

    Z doswiadczenia moge potwierdzic ze jak sie wezmie w Lendon czy w Extraportfel darmowa pozyczke to juz z automatu nie mozna dostac jej w drugiej firmie bo to jest ten sam wlasciciel, oferta ta sama i baze danych maja wspolna praktycznie. Jak wezmiesz w jednej to juz sie nie lapiesz w drugiej. I tak wszedzie jest tak jak bylo pisane juz na forum.

    #3406
    mira05
    Member

    Ja korzystałam i dałam się nabarać. Pierwsza była darmowa i należało zwrócić pieniądze do 60 dni. I rzeczywiście gdy wpłaciłam z powrotem na konto, nie otrzymałam żadnej prowizji. I już z innych chwilówek nie mogłam skorzystać. A wy też mieliście takie doświadczenia ? Jakie chwilówki należą do tego lendona ?

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.