LendON – opinie

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 12 total)
 • Author
  Posts
 • #2052
  milenkas22
  Member

  Czy ktoś z tutaj obecnych brał szybką pożyczkę w firmie LendON? Po jakim czasie otrzymaliście pieniądze? Myślicie, że to dobry wybór?

  #2113
  dobranocka19
  Member

  Firma nie wygląda źle. Pożyczka bez BIK, krótkoterminowa. Dodatkowo na ich stronie kalkulator, który pozwoli wyliczyć koszty pożyczki. Jednak na chwilę obecną nie miałem z nimi większej styczności.

  #2234
  Aqnieszka
  Member

  pilnie potrzebowałam gotówki i koleżanka poleciła mi właśnie firmę Lendon.
  Wszystkie formalności załatwiłam w ciągu 20min.Wypełniłam formularz
  na stronie Leldon.pl umowa ramowa i za niedługo dostałam sms na telefon,
  że pieniądze zostaną przelane na moje konto.Jest to moja pierwsza pożyczka
  więc skorzystałam także z promocji zero% na odsetki , czyli w ciągu
  30dni mam spłacić tyle ile pożyczyłam.Super, że się tak udało.
  Szybko i bez zbędnych formalności.

  #2235
  bambo
  Member

  Chyba nie dawno weszła ta promocja w Lendon że pierwszą pożyczkę do 500 zł dają za darmo bo mój znajomy jak wcześniej brał jakoś tak na początku roku to jeszcze tej promocji u nich nie było.

  #2476
  agnes
  Member

  Od przyjęcia wniosku do wysłania pieniędzy minęło ok 2 godzin. Bardzo miła i rzetelna obsługa. Bez obaw można korzystać z LendOn

  #2510
  bombartyzed
  Member

  Firma działa i udziela pożyczek bez problemu, decyzję i pieniądze dostałem w tym samym dniu.

  #2765
  Jastrzab
  Member

  Chcę spróbować skorzystać z pierwszej darmowej pożyczki. Oni mają jeszcze jedną markę Extraportfel niby jest do 2000 tys. na 45 dni a 1500 zł na 30 dni w Lendon. Tu jest napisana niby Linki widoczne dla zarejestrowanych, ale to wiadomo jak to jest z blogami – sponsorowane reklamy, prowizje i te sprawy.
  Lendon, czy Extraportfel lepszy już abstrahując od kwoty maksymalnej, bo pewnie i tak takiej mi nie dadzą, a 30 dni mi starczy. Czy może coś innego. W Vivus już brałem. Wonga mi odrzuciła wniosek.

  #2980
  Piernikowa
  Member

  @Jastrząb ten artykuł, do którego zamieściłeś link to moja Linki widoczne dla zarejestrowanych. Nie jest on sponsorowany. Fakt, że jest tam link partnerski, ale zawsze staram się dokładnie pisać jak sprawa wygląda, bez ściemniania, przesadnego zachęcania itp. Nawet zawsze staram się pisać w przypadku omawiania darmowych pożyczek dla nowych klientów, że trzeba koniecznie spłacać je w terminie, wziąć pod uwagę czas, w którym przelew musi dojść i że te pożyczki poza promocją są skrajnie drogie.

  #2983
  Jastrzab
  Member

  Mówisz, że niesponsorowane, ale na partnerskich linkach zarabiasz 😉

  #2986
  Piernikowa
  Member

  No dobrze, nie zaprzeczam, ale to nie znaczy, że piszę jakieś nieprawdziwe rzeczy, żeby zachęcić ludzi do brania pożyczki. Opisuję tak jak jest, na tyle rzetelnie na ile potrafię.

  Sama mam czasem moralne dylematy, że z mojego bloga ludzie zakładają/biorą pożyczki, bo mam świadomość jak to wygląda poza promocją i jakie problemy można mieć nie spłacając w terminie. I otwarcie o tym piszę wszędzie, ale też gdzieś mi siedzi na plecach fakt, że pewnie część osób jest na tyle nierozważana, że zadłuża się lekkomyślnie i potem nie potrafią spłacić.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 12 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.