LendON – opinie

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 12 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2052

  milenkas22
  Użytkownik

  Czy ktoś z tutaj obecnych brał szybką pożyczkę w firmie LendON? Po jakim czasie otrzymaliście pieniądze? Myślicie, że to dobry wybór?  #2113

  dobranocka19
  Użytkownik

  Firma nie wygląda źle. Pożyczka bez BIK, krótkoterminowa. Dodatkowo na ich stronie kalkulator, który pozwoli wyliczyć koszty pożyczki. Jednak na chwilę obecną nie miałem z nimi większej styczności.

  #2234

  Aqnieszka
  Użytkownik

  pilnie potrzebowałam gotówki i koleżanka poleciła mi właśnie firmę Lendon.
  Wszystkie formalności załatwiłam w ciągu 20min.Wypełniłam formularz
  na stronie Leldon.pl umowa ramowa i za niedługo dostałam sms na telefon,
  że pieniądze zostaną przelane na moje konto.Jest to moja pierwsza pożyczka
  więc skorzystałam także z promocji zero% na odsetki , czyli w ciągu
  30dni mam spłacić tyle ile pożyczyłam.Super, że się tak udało.
  Szybko i bez zbędnych formalności.

  #2235

  bambo
  Użytkownik

  Chyba nie dawno weszła ta promocja w Lendon że pierwszą pożyczkę do 500 zł dają za darmo bo mój znajomy jak wcześniej brał jakoś tak na początku roku to jeszcze tej promocji u nich nie było.

  #2476

  agnes
  Użytkownik

  Od przyjęcia wniosku do wysłania pieniędzy minęło ok 2 godzin. Bardzo miła i rzetelna obsługa. Bez obaw można korzystać z LendOn

  #2510

  bombartyzed
  Użytkownik

  Firma działa i udziela pożyczek bez problemu, decyzję i pieniądze dostałem w tym samym dniu.

  #2765

  Jastrzab
  Użytkownik

  Chcę spróbować skorzystać z pierwszej darmowej pożyczki. Oni mają jeszcze jedną markę Extraportfel niby jest do 2000 tys. na 45 dni a 1500 zł na 30 dni w Lendon. Tu jest napisana niby Linki widoczne dla zarejestrowanych, ale to wiadomo jak to jest z blogami – sponsorowane reklamy, prowizje i te sprawy.
  Lendon, czy Extraportfel lepszy już abstrahując od kwoty maksymalnej, bo pewnie i tak takiej mi nie dadzą, a 30 dni mi starczy. Czy może coś innego. W Vivus już brałem. Wonga mi odrzuciła wniosek.

  #2980

  Piernikowa
  Użytkownik

  @Jastrząb ten artykuł, do którego zamieściłeś link to moja Linki widoczne dla zarejestrowanych. Nie jest on sponsorowany. Fakt, że jest tam link partnerski, ale zawsze staram się dokładnie pisać jak sprawa wygląda, bez ściemniania, przesadnego zachęcania itp. Nawet zawsze staram się pisać w przypadku omawiania darmowych pożyczek dla nowych klientów, że trzeba koniecznie spłacać je w terminie, wziąć pod uwagę czas, w którym przelew musi dojść i że te pożyczki poza promocją są skrajnie drogie.

  #2983

  Jastrzab
  Użytkownik

  Mówisz, że niesponsorowane, ale na partnerskich linkach zarabiasz 😉

  #2986

  Piernikowa
  Użytkownik

  No dobrze, nie zaprzeczam, ale to nie znaczy, że piszę jakieś nieprawdziwe rzeczy, żeby zachęcić ludzi do brania pożyczki. Opisuję tak jak jest, na tyle rzetelnie na ile potrafię.

  Sama mam czasem moralne dylematy, że z mojego bloga ludzie zakładają/biorą pożyczki, bo mam świadomość jak to wygląda poza promocją i jakie problemy można mieć nie spłacając w terminie. I otwarcie o tym piszę wszędzie, ale też gdzieś mi siedzi na plecach fakt, że pewnie część osób jest na tyle nierozważana, że zadłuża się lekkomyślnie i potem nie potrafią spłacić.

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 12 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.