Vivus.pl "Szybka pożyczka – 200 zł od zaraz!"

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Pożyczki pozabankowe Vivus.pl "Szybka pożyczka – 200 zł od zaraz!"

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • #1080
    grzegorz
    Member

    Dziś biorę 200 zł, za 30 dni oddaję 230 zł. Co o tym myślicie? Warto, czy może gdzie indziej szukać?

    #1086
    xxl
    Member

    Wydaje mi się, że dobra opcja dla kogoś kto nagle traci pracę i kończą mu się oszczędności.
    Tylko gdy ustawiłem sobie w tym kalkulatorze takie parametry jak napisałeś, to wyskoczyło mi, że jeśli po 30 dniach nie zapłacę tej kwoty to już będę musiał oddać dodatkowo 25% tego co wziąłem. Trochę to straszy, bo jeszcze przy małej sklerozie może przyjść spora kwota do zapłaty.

    #1115
    john-deer
    Member

    Skoro ofertę pożyczek Vivus możemy znaleźć na tej stronie i to nawet jako pierwsze miejsce, to coś dobrego w tym musi być.

    #1250
    Mishell
    Participant

    @grzegorz teraz jest promocja w vivusie że pierwszą pożyczkę możesz sobie wziąć za darmo czyli przypuśćmy że jak chcesz wziąć sobie te 200 zł to za 30 dni oddajesz tyle samo ile wziąłeś.

    #2262
    ambitny
    Member

    vivus nie vivus każda pozyczka chwilówka wiąże się z dużymi kosztami, lepiej już pożyczyć prywatnie i ja tak robię na portalu pozyczkolandia, ew zwracam się do rodziny o pomoc, po co bulić pieniądze w firmy chwilówkowe.

    #2779
    Jastrzab
    Member

    @ambitny Nie zgodzę się z Tobą, bo jak ktoś potrzebuje pożyczyć niewielką kwotę i może to zrobić za darmo, to czemu miałby pożyczać prywatnie korzystając z pożyczek społecznościowych skoro tam za darmo nie pożyczy. Z Pożyczek online można korzystać tylko trzeba to robić z głową. Moim zdaniem Vivus należy do jednych z lepszych firm oferujących pierwszą pożyczkę za darmo. Polecam recenzję jednej z forumowiczek, nota bene bardzo ładnej 😉 na temat Linki widoczne dla zarejestrowanych Linki widoczne dla zarejestrowanych
    Vivus ma opinię dość dobrą jak na firmę pożyczkową. Faktem jest to co piszesz, te pożyczki są drogie, ale jest sporo takich firm i w efekcie można pożyczyć w razie potrzeby niewielkie pieniądze za darmo, za każdym razem w innej. Oczywiście tylko wtedy, gdy wiemy, że się wyrobimy ze spłatą, bo w innym wypadku już nas zjedzą koszty, a pożyczka przestanie być darmowa.

    Korzystając w ten sposób z tego typu firm, trzeba też być uważnym i patrzeć jaka firma nam udziela pożyczki, bo niektóre działają pod różnymi nazwami. Z kolei nazwy te nie mają znaczenia skoro i tak pożyczki udziela jedna firma, a pierwszą darmową można wziąć tylko raz w jednej firmie.

    #2824
    anddreii
    Member

    Dokładnie, vivus ma naprawde ciekawe ofert, bardzo uczciwa firma.

    #3688
    august144
    Member

    Wonga teraz pierwszym klientom dają na dwa miechy bez prowizji i procentów. No chyba że sie mylę.

    #3934
    Jowa14
    Member

    No a za kolejny miesiąc już 300 oddajesz i tak dług w szybkim tempie rośnie. Bo procenty wzrastają z każdym miesiącem. Tak można popaść w spirale długu.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.