tojestkormoran

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: SOHO Credit #2998

  tojestkormoran
  Użytkownik

  Soho to jest to samo co Filarum. Pierwsza jest za darmo, ale jeśli nie spłacisz to przestanie być darmowa i będzie droga. Brałem już kilka pożyczek za darmo w promocji jako nowy klient. Ogólnie to bardziej poleciłbym Vivusa. O tej pierwszej pożyczce za darmo w Vivus polecam wątek Linki widoczne dla zarejestrowanych. Ogólnie ze wszystkich tego typu firm z pierwszą pożyczką za darmo w Vivus najłatwiej dostać pożyczkę.  w odpowiedzi na: Opinie o Extraportfel – pożyczka 2k za darmo #2997

  tojestkormoran
  Użytkownik

  Tak właśnie przypuszczałem. Czasem mi się zdarzało korzystać z takich ofert i ile razy próbowałem tą największą kwotę dla pierwsze pożyczki, będąc nowym klientem, to albo mi mniej zaproponowali, albo w ogóle odrzucili. Dlatego pytam, bo może lepiej wypełnić wniosek na mniejszą kwotą.

  Oni nie lubią za darmo pożyczać większych kwot, wolą takie stówki bo mniejsze ryzyko i strata w razie jak ktoś nie spłaci. Chociaż oni już tam mają sposoby żeby ściągnąć i to znacznie więcej od tych co nie spłacają.

  Z tysiącami to już jest jednak bardzo ciężko dla nowych klientów, a potem kolejne pożyczki to już pewnie chętnie dają, tylko że są tak drogie, że to się nie opłaca.

  w odpowiedzi na: Jak długo musi istnieć firma? #2995

  tojestkormoran
  Użytkownik

  No moja firma ma ponad pół roku i zastanawiam się na kredytem na rozwój sklepu internetowego, bo brakuje mi pieniędzy.
  Czy to ma jakieś znaczenie jaka branża i jaki biznes plan. Prowadzę Linki widoczne dla zarejestrowanych. Jaki bank byście polecili, żeby dostać kredyt na dobrych warunkach na taką firmę, o ile ma to znaczenie. Wydaje mi się, że niektóre banki bardziej preferują działalności internetowe, a inne mniej.

  w odpowiedzi na: Pożyczki online z pierwszą darmową. #2992

  tojestkormoran
  Użytkownik

  Tu jest dość dobra Linki widoczne dla zarejestrowanych

  Przede wszystkim każda należy do innej firmy. Zwykle w porównywarkach tego nie zajdziecie. Korzystając z takich ofert trzeba zawsze sprawdzić co to za firma, bo sama nazwa to tylko marka, a może się pomylić i złożyć wniosek o pożyczkę w firmie, w której już się brało pożyczkę tylko pod inną nazwą. To częsty trik. Te firmy działają pod różnymi nazwami.

  Dzisiaj w Telexpresie widziałem news, czy też może apel o dokładne sprawdzania takich firm i w sumie racja. Da się pożyczyć drobną kwotę za darmo jak potrzeba, ale trzeba wiedzieć jak i gdzie. Zawsze w innej firmie – nie mylić z nazwą handlową.

  w odpowiedzi na: Ofin #2991

  tojestkormoran
  Użytkownik

  Ale w tym opisie pożyczki Ofin Linki widoczne dla zarejestrowanych już nie napisałaś o tym, że to wszystko jedna firma. Dopiero jak się przeczyta w komentarzach od ludzi. Dlaczego?

  Pamiętam, że ta firma na początku trochę nieśmiało pokazywała swój związek z Ferratum, ale potem może były jakieś pretensje, może właśnie w tej kwestii pierwszej darmowej pożyczki i teraz widzę jest wyraźnie zaznaczone na stronie, że to Ferratum Bank

  w odpowiedzi na: Filarum – opinie #2990

  tojestkormoran
  Użytkownik

  Piernikowa:
  Jak się już wykorzystało Vivusa i inne to można z niej skorzystać. Tutaj jest dość szczegółowo opisana ta pierwsza w Filarum Linki widoczne dla zarejestrowanych
  Opinie o Filarum są jak w przypadku innych firm tego typu bardzo zróżnicowane – jedni sobie chwalą inni ganią

  Filarum ze swoją pierwszą pożyczką do 1000 zł to zostało daleko w tyle, tak patrząc jak piszesz, że jak się skorzystało z Vivusa i innych. To po drodze do tego 1000 zł z Filarum jest ileś firm oferujących pierwszą pożyczkę za darmo na wyższe kwoty i często też na dłuższe okresy.

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)