Jak długo musi istnieć firma?

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty dla firm Jak długo musi istnieć firma?

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • #2103
    siwielec23
    Member

    Pytanie jest zasadnicze. Jak długo firma musi działać na rynku, aby dostać kredyt obrotowy w konkretnym banku?

    #2132
    attractive
    Member

    W większości banków będą wymagali co najmniej 6 miesięcy działalności, ale tak naprawdę to chyba zaczynają przedsiębiorcę traktować poważnie dopiero po pierwszym roku.

    #2173
    ajta-1990
    Member

    Kolega wyżej ma rację. Niestety banki nie ufają firmom, które istnieją na rynku bardzo krótki czas. Smutna prawda.

    #2576
    czadis
    Member

    pisali w internecie, że teraz dużo łatwiej będzie uzyskać kredyt młodym przedsiębiorstwom więc chyba to dobra opcja, na pewno mniej będzie formalności i jakieś łatwiejsze do spełnienia warunki kredytowe. Podrzucam zresztą zainteresowanym artykuł o tym http://www.placpigal.pl/blog/przeglad-mozliwosci-kredytowania-malych-firm/ , co wy o tym myślicie?

    #2995

    No moja firma ma ponad pół roku i zastanawiam się na kredytem na rozwój sklepu internetowego, bo brakuje mi pieniędzy.
    Czy to ma jakieś znaczenie jaka branża i jaki biznes plan. Prowadzę Linki widoczne dla zarejestrowanych. Jaki bank byście polecili, żeby dostać kredyt na dobrych warunkach na taką firmę, o ile ma to znaczenie. Wydaje mi się, że niektóre banki bardziej preferują działalności internetowe, a inne mniej.

    #3003
    Szymek
    Member

    masz różne oferty na rynku, sporo banków czy Linki widoczne dla zarejestrowanych wymaga minimum 6 miesięcy, najgorsze przypadki nawet po roku, a są i takie, że przydzielają pożyczki od pierwszego dnia działalności.

    #3051
    cunter
    Member

    niezawrotną sumę do 10 tys. zł przy zerowym stażu firmy można otrzymać tu: http://tracking.affiliate44.com/SH7H
    bez zabezpieczenia czy poręczyciela, wymagają, natomiast czystego bik.

    #3651
    Jowa14
    Member

    Funkcjonuje cos takiego jak kredyt unijny dla firm. Nie musisz mieć dużego stażu, nie wymagają zbyt wielu dokumentów. Coś słyszałam, że jest coś dla firm, które dopiero rozpoczęły swoja działalność.

    #3976
    august144
    Member

    To ASA wygląda mi na jakąś chwilówkę, która ma kosmiczne RRSO. To raczej pożyczka pozabankowa. Ja bym w to nie wchodził.

    #4000
    piter229
    Member

    Najlepiej zapytać się w banku czy mają fajną ofertę. Czasem doradcy z danego banku mogą coś wiedzieć. Na pewno jest kredyt dla firm na rozkręcenie biznesu. A o kredyt unijny to oni mają czasowo oferty i trzeba mieć szczęście aby się załapać.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.