Filarum – opinie

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #2561
    nataliek
    Member

    Czy ktoś z was miał już możliwość brania pożyczki w Filarum? Jakie są opinie na temat tej firmy?

    #2572
    ano
    Member

    Nie brałam tam nigdy pożyczki, ale może ktoś mi powie, jakie tam jest oprocentowanie? Wie ktoś coś na ten temat?

    #2769
    Piernikowa
    Member

    Klasyczna firma pożyczkowa, ostatnio mocno rozreklamowana w TV. Oferta dość przeciętna. Pierwsza pożyczka jest do 1000 zł na 30 dni za darmo, czyli na dzisiejsze warunki w porównaniu do ofert konkurencji nie wyróżnia się specjalnie, ale zawsze jest to jednak kolejna firma udzielająca pierwszej pożyczki za darmo. Jak się już wykorzystało Vivusa i inne to można z niej skorzystać. Tutaj jest dość szczegółowo opisana ta pierwsza w Filarum Linki widoczne dla zarejestrowanych.

    Opinie o Filarum są jak w przypadku innych firm tego typu bardzo zróżnicowane – jedni sobie chwalą inni ganią, marketingowcy piszą pozytywne, dłużnicy nie spłacający pożyczek w terminie negatywne – czyli standard.

    Dużo osób się żali, że dostało odmowę. Firma ta jest chyba bardziej restrykcyjna w kwestii akceptacji wniosków niż Vivus, ale za to prawdopodobnie mniej niż Wonga.com

    Kolejne pożyczki poza promocją z normalny oprocentowanie są już drogie jak wszędzie.

    I co jeszcze najważniejsze. Marka ta należy do spółki Rapid Finance Polska, która posiada jeszcze inne marki jak np. SohoCredit nie można skorzystać z pierwszej pożyczki za darmo w w obu firmach. Prawdopodobnie się da złożyć wniosek, ale potem sprawdzą dane w bazie i do tej drugiej przypuszczam naliczą normalne opłaty i odsetki. Nie sprawdzałam tego, ale tak jest w praktycznie wszystkich firmach pożyczkowych działających pod wieloma markami, w których pytałam o ten fakt konsultantów. W przypadku Filarum już mi się nie chciało, bo nie zamierzam próbować, ale najprawdopodobniej jest tak jak we wszystkich pozostałych.

    #2990

    Piernikowa:
    Jak się już wykorzystało Vivusa i inne to można z niej skorzystać. Tutaj jest dość szczegółowo opisana ta pierwsza w Filarum Linki widoczne dla zarejestrowanych
    Opinie o Filarum są jak w przypadku innych firm tego typu bardzo zróżnicowane – jedni sobie chwalą inni ganią

    Filarum ze swoją pierwszą pożyczką do 1000 zł to zostało daleko w tyle, tak patrząc jak piszesz, że jak się skorzystało z Vivusa i innych. To po drodze do tego 1000 zł z Filarum jest ileś firm oferujących pierwszą pożyczkę za darmo na wyższe kwoty i często też na dłuższe okresy.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.