radekrak

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: Ekspres kasa – bez zbędnych formalności #5388

  radekrak
  Użytkownik

  Korzystałam z podobnej oferty by móc mojej rodzinie pokupować na święta kremy od Calluna Medica. Słyszałam wiele pozytywów o ich skuteczności, a i na maseczkę dla siebie się skusiłam. Teraz łatwo spłacam zobowiązanie, by w przyszłym roku znów w razie potrzeby ratować się pożyczką.  w odpowiedzi na: Czyszczenie BIKu #5380

  radekrak
  Użytkownik

  Hej, no widzę, że nie tylko mnie interesuje ten temat. Chętnie podzielę się wiedzą, jaką dostałem, a raczej wyczytałem. Na innej stronie, dokładniej tutaj Linki widoczne dla zarejestrowanych jest jasno opisane, jak działa Biuro Informacji Kredytowej i możecie też dowiedzieć się , jak jest czyszczony. Nie wiem, czy zaufałbym firmom zewnętrznym, dla mnie to również jest ściema.

  w odpowiedzi na: Jak psychicznie poradzić sobie z długami? #5379

  radekrak
  Użytkownik
  w odpowiedzi na: Jak psychicznie poradzić sobie z długami? #4618

  radekrak
  Użytkownik

  Witaj, jeśli masz problemy z długami, myślę, że możesz przejść się do psychologa. On odciąży Cię psychicznie, a jak już uda Ci się znaleźć równowagę, na Twoim miejscu zdecydowałbym się przede wszystkim na sprawdzenie, czym jest upadłość konsumencka i jak są ogłosić. Tutaj Linki widoczne dla zarejestrowanych znajdziesz podstawowe informacje, dalej to pomoże prawnik.

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)