Jak psychicznie poradzić sobie z długami?

Forum Kredytowe Forum Kredytowe Zdolność kredytowa Jak psychicznie poradzić sobie z długami?

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)
  • Autor
    Wpisy

nataliek
    Użytkownik

Czy macie jakiś sprawdzony sposób na to, żeby psychicznie poradzić sobie z długami? Jak sobie z tym radzicie?

ano
    Użytkownik

Nie chcę nic mówić, ale nie wydaje mi się, żeby po prostu wyjść z długów samemu i to psychicznie. Nie myślałaś o psychologu?

piter229
    Użytkownik

Wiesz są ludzie, którzy nie przejmują się długami. Jak nie masz nic to nie masz nic do stracenia. Dziś długi to standard w dzisiejszych czasach. Wszyscy właściwie jesteśmy w jakiś sposób zadłużenie. świadomie czy też nieświadomie. I jakoś z tym żyjemy. Ja sobie powtarzam w momentach kryzysowych: to tylko są pieniądze. A zdrowie i człowiek są najważniejsi.

daropast
    Użytkownik

A czy słyszeliście o KRUKU ? Podobno rozkłada tak długi, że można jest w spokoju i bez nerwów spłacać. Daje dość długą prolongatę. Czy ktoś korzystał z Kruka ?

radekrak
    Użytkownik

Witaj, jeśli masz problemy z długami, myślę, że możesz przejść się do psychologa. On odciąży Cię psychicznie, a jak już uda Ci się znaleźć równowagę, na Twoim miejscu zdecydowałbym się przede wszystkim na sprawdzenie, czym jest upadłość konsumencka i jak są ogłosić. Tutaj Linki widoczne dla zarejestrowanych znajdziesz podstawowe informacje, dalej to pomoże prawnik.

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.