Jak psychicznie poradzić sobie z długami?

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forum Kredytowe Zdolność kredytowa Jak psychicznie poradzić sobie z długami?

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2558

  nataliek
  Użytkownik

  Czy macie jakiś sprawdzony sposób na to, żeby psychicznie poradzić sobie z długami? Jak sobie z tym radzicie?  #2575

  ano
  Użytkownik

  Nie chcę nic mówić, ale nie wydaje mi się, żeby po prostu wyjść z długów samemu i to psychicznie. Nie myślałaś o psychologu?

  #3489

  piter229
  Użytkownik

  Wiesz są ludzie, którzy nie przejmują się długami. Jak nie masz nic to nie masz nic do stracenia. Dziś długi to standard w dzisiejszych czasach. Wszyscy właściwie jesteśmy w jakiś sposób zadłużenie. świadomie czy też nieświadomie. I jakoś z tym żyjemy. Ja sobie powtarzam w momentach kryzysowych: to tylko są pieniądze. A zdrowie i człowiek są najważniejsi.

  #4091

  daropast
  Użytkownik

  A czy słyszeliście o KRUKU ? Podobno rozkłada tak długi, że można jest w spokoju i bez nerwów spłacać. Daje dość długą prolongatę. Czy ktoś korzystał z Kruka ?

  #4618

  radekrak
  Użytkownik

  Witaj, jeśli masz problemy z długami, myślę, że możesz przejść się do psychologa. On odciąży Cię psychicznie, a jak już uda Ci się znaleźć równowagę, na Twoim miejscu zdecydowałbym się przede wszystkim na sprawdzenie, czym jest upadłość konsumencka i jak są ogłosić. Tutaj Linki widoczne dla zarejestrowanych znajdziesz podstawowe informacje, dalej to pomoże prawnik.

  #5379

  radekrak
  Użytkownik
Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.