nomad

Forum Replies Created

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • in reply to: Samochód na raty #2999
  nomad
  Member

  Doris ma rację. Najszybciej tam gdzie się ma konto, bo mogą sprawdzić historię. To nie jest tak, że się da określić który bank będzie najlepszy. Każdy kredyt jest rozpatrywany indywidualnie. Przede wszystkim trzeba pochodzić po bankach posprawdzać oferty, czy w ogóle udzielą kredytu przy takim dochodzi na ten określony samochód w takiej kwocie jak potrzebujecie.

  __________________________
  Linki widoczne dla zarejestrowanych

  in reply to: Pożyczka Vivus darmowa do 2500zł #2987
  nomad
  Member

  Nie wiem jak jest w Vivus, ale wiem na pewno, że w tym całym NetCredit jak się wypełni wniosek, to wyskakuje propozycja z mniejszą kwotą, ale nigdy nie te 2000zł, wiem bo wypełniałem kilka razy.

  W Lendon i Extraportfel, czyli w CreamFinance te wnioski i o pożyczki na 2000 zł też odrzucają. W NetCredit chociaż propozycję mniejszej składają.

  W Vivus przypuszczam może być teraz podobnie, ale nie wiem.

  in reply to: Extraportfel a Lendon – wasza opinia #2793
  nomad
  Member

  No to nie wiesz na pewno skoro nie pytałaś, a w Linki widoczne dla zarejestrowanych napisałaś, że nie można na pewno. Podobnie jak Linki widoczne dla zarejestrowanych Linki widoczne dla zarejestrowanych.

  No to piszesz tyle wypowiedzi, a nie zweryfikowałaś tego i ani nie zadzwoniłaś i nie zapytałaś.

  in reply to: Extraportfel a Lendon – wasza opinia #2791
  nomad
  Member

  No, ale w CreamFinanse nie sprawdzałaś, jak to jest z tymi dwoma wymienionymi przeze mnie? Nie dzwoniłaś i nie weryfikowałaś tego?

  in reply to: Wonga.pl opinie o pierwszej pożyczce za 10zł #2774
  nomad
  Member

  Ja chciałem tam pożyczyć 200 zł i korzystając z pierwszej darmowej pożyczki, tzn nie darmowej tylko tej za 10 zł. Najpierw kazali mi dosłać skan dowodu i przelewy wynagrodzenia, a potem odmówili udzielenia pożyczki. Jak zapytałem dlaczego, to nie otrzymałem konkretnej odpowiedzi. Jedynie tyle, że Wonga jest odpowiedzialny pożyczkodawcą i mają procedury weryfikacji, których konsultant nie zna. Więcej nie miałem do czynienia.

  P.S.
  To też jest twój artykuł o Wonga Linki widoczne dla zarejestrowanych ??

  Mało tam opinii o Wonga, zaraz Ci tam jakąś napiszę.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)