Samochód na raty

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #2064
  dobranocka19
  Member

  Rozważam możliwość kupna samochodu na raty. Pracuję na umowę o pracę, moje dochody to około 2000 miesięcznie. Który bank będzie dla mnie najlepszy?

  #2119
  siwielec23
  Member

  Może spróbuj z Deutsche Bank? Oprocentowanie i prowizję można obniżyć w zależności od wybranego ubezpieczenia, nie potrzeba zabezpieczenia. Nie podajemy też danych samochodu, który chcemy kupić.

  #2153
  milenkas22
  Member

  Ewentualnie możesz spróbować jeszcze z mBankiem, bo wiem, że mają korzystną ofertę.

  #2197
  kop-mon
  Member

  Z tych dwóch banków, które podaliście który ma lepsze oprocentowanie w skali roku? I co to za kredyt, gdzie nie jest potrzebne zabezpieczenie? Czy to w ogóle możliwe?

  #2358
  Kuba hugo
  Member

  Na tej stronce możesz łatwo porównać oferty różnych banków: http://finanse.favore.pl/kredyty-indywidualne/kredyty-samochodowe wprowadzasz kwotę i okres przez jaki ją spłacisz. porównywarka pokazuje który bank daje najlepszą ofertę.

  #2549
  doris
  Member

  Przede wszystkim najpierw udała bym się do banku, w którym masz konto. Tam najprędzej dostaniesz kredyt.

  #2999
  nomad
  Member

  Doris ma rację. Najszybciej tam gdzie się ma konto, bo mogą sprawdzić historię. To nie jest tak, że się da określić który bank będzie najlepszy. Każdy kredyt jest rozpatrywany indywidualnie. Przede wszystkim trzeba pochodzić po bankach posprawdzać oferty, czy w ogóle udzielą kredytu przy takim dochodzi na ten określony samochód w takiej kwocie jak potrzebujecie.

  __________________________
  Linki widoczne dla zarejestrowanych

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.