Samochód na raty

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2064

  dobranocka19
  Użytkownik

  Rozważam możliwość kupna samochodu na raty. Pracuję na umowę o pracę, moje dochody to około 2000 miesięcznie. Który bank będzie dla mnie najlepszy?  #2119

  siwielec23
  Użytkownik

  Może spróbuj z Deutsche Bank? Oprocentowanie i prowizję można obniżyć w zależności od wybranego ubezpieczenia, nie potrzeba zabezpieczenia. Nie podajemy też danych samochodu, który chcemy kupić.

  #2153

  milenkas22
  Użytkownik

  Ewentualnie możesz spróbować jeszcze z mBankiem, bo wiem, że mają korzystną ofertę.

  #2197

  kop-mon
  Użytkownik

  Z tych dwóch banków, które podaliście który ma lepsze oprocentowanie w skali roku? I co to za kredyt, gdzie nie jest potrzebne zabezpieczenie? Czy to w ogóle możliwe?

  #2358

  Kuba hugo
  Użytkownik

  Na tej stronce możesz łatwo porównać oferty różnych banków: Linki widoczne dla zarejestrowanych wprowadzasz kwotę i okres przez jaki ją spłacisz. porównywarka pokazuje który bank daje najlepszą ofertę.

  #2549

  doris
  Użytkownik

  Przede wszystkim najpierw udała bym się do banku, w którym masz konto. Tam najprędzej dostaniesz kredyt.

  #2999

  nomad
  Użytkownik

  Doris ma rację. Najszybciej tam gdzie się ma konto, bo mogą sprawdzić historię. To nie jest tak, że się da określić który bank będzie najlepszy. Każdy kredyt jest rozpatrywany indywidualnie. Przede wszystkim trzeba pochodzić po bankach posprawdzać oferty, czy w ogóle udzielą kredytu przy takim dochodzi na ten określony samochód w takiej kwocie jak potrzebujecie.

  __________________________
  Linki widoczne dla zarejestrowanych

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.