Samochód na raty

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • #2064
    dobranocka19
    Member

    Rozważam możliwość kupna samochodu na raty. Pracuję na umowę o pracę, moje dochody to około 2000 miesięcznie. Który bank będzie dla mnie najlepszy?

    #2119
    siwielec23
    Member

    Może spróbuj z Deutsche Bank? Oprocentowanie i prowizję można obniżyć w zależności od wybranego ubezpieczenia, nie potrzeba zabezpieczenia. Nie podajemy też danych samochodu, który chcemy kupić.

    #2153
    milenkas22
    Member

    Ewentualnie możesz spróbować jeszcze z mBankiem, bo wiem, że mają korzystną ofertę.

    #2197
    kop-mon
    Member

    Z tych dwóch banków, które podaliście który ma lepsze oprocentowanie w skali roku? I co to za kredyt, gdzie nie jest potrzebne zabezpieczenie? Czy to w ogóle możliwe?

    #2358
    Kuba hugo
    Member

    Na tej stronce możesz łatwo porównać oferty różnych banków: http://finanse.favore.pl/kredyty-indywidualne/kredyty-samochodowe wprowadzasz kwotę i okres przez jaki ją spłacisz. porównywarka pokazuje który bank daje najlepszą ofertę.

    #2549
    doris
    Member

    Przede wszystkim najpierw udała bym się do banku, w którym masz konto. Tam najprędzej dostaniesz kredyt.

    #2999
    nomad
    Member

    Doris ma rację. Najszybciej tam gdzie się ma konto, bo mogą sprawdzić historię. To nie jest tak, że się da określić który bank będzie najlepszy. Każdy kredyt jest rozpatrywany indywidualnie. Przede wszystkim trzeba pochodzić po bankach posprawdzać oferty, czy w ogóle udzielą kredytu przy takim dochodzi na ten określony samochód w takiej kwocie jak potrzebujecie.

    __________________________
    Linki widoczne dla zarejestrowanych

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.