Mishell

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądają 8 wpisy - 1 przez 8 (z 8 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: Pożyczka Inwestycyjna #2648

  Mishell
  Participant

  Widać że autor tego tematu zostawił swojego maila kontaktowego więc jak chcesz to możesz do niego napisać i się dowiesz czy ta oferta jest nadal aktualna.  w odpowiedzi na: Fundusz Korona – pożyczki pozabankowe #2383

  Mishell
  Participant

  Sprawdzałem dzisiaj na ich stronie ile wyniosło by RRSO przy pożyczce 10 tyś zł na 12 miesięcy to ich kalkulator wyliczył mi RRSO: 229.53 % i rata miesięczna tej pożyczki wyniosła by 1500 zł.

  w odpowiedzi na: SzybkiGrosz.pl wasze opinie #2322

  Mishell
  Participant

  Ta firma nie udziela pożyczek bezpośrednio tylko jest pośrednikiem zbiera od ludzi dane, a później wysyła je do osób trzecich które udzielają pożyczki. Radzę przeczytać ich regulamin zanim będziecie mieli jakąkolwiek styczność z tą firmą.

  w odpowiedzi na: Pożyczki dla osób za złą historią kredytową #2264

  Mishell
  Participant

  Mam takie pytanie odnośnie tej pozyczkolandi czy jest sens inwestować tam swoje pieniądze? Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na ten temat. Chodzi mi głównie o opinie osób które już z tej firmy korzystają i inwestują tam pieniądze.

  w odpowiedzi na: Vivus, a BIK #2073

  Mishell
  Participant

  Jakiś czas temu kontaktowałem się z ich przedstawicielem i otrzymałem informację że dopisują pożyczki do BIK ale nie mają wpływu na scoring.

  w odpowiedzi na: 10.000 na różne potrzeby, gdzie? #1823

  Mishell
  Participant

  W Banku Milenium jak byś wziął kredyt 10.000 zł na 24 miesiące to rata miesięczna wyniosła by na dzień dzisiejszy 514 zł RRSO by wyniosło wtedy 23,16%

  w odpowiedzi na: BNP Paribas #1254

  Mishell
  Participant

  Szukałem wszędzie ale nie mogę znaleźć banku który udzieli takiego kredytu. Ja mam jeszcze takie pytanie czy przy zakupie samochodu na kredyt obowiązkowe jest ubezpieczenie AC?

  w odpowiedzi na: Vivus.pl "Szybka pożyczka – 200 zł od zaraz!" #1250

  Mishell
  Participant

  Linki widoczne dla zarejestrowanych teraz jest promocja w vivusie że pierwszą pożyczkę możesz sobie wziąć za darmo czyli przypuśćmy że jak chcesz wziąć sobie te 200 zł to za 30 dni oddajesz tyle samo ile wziąłeś.

Przeglądają 8 wpisy - 1 przez 8 (z 8 w sumie)