stereo

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: Zakup domu w stanie surowym zamkniętym #3005

  stereo
  Użytkownik

  Nie ma znaczenia jaki dom chcesz kupić przy kupnie kredytu. Bank interesuje tylko jego wartość i czy będziesz w stanie oddać pożyczone pieniądze. Zazwyczaj przecież dostajesz pieniądze na dom, którego jeszcze nie ma. A dopiero później go budujesz, i po kolei wszystko od fundamentów po dachówka jaką masz montować na koniec.  w odpowiedzi na: Wsparcie jednoosobowej firmy #2715

  stereo
  Użytkownik

  Ale dotacje z banku? A dlaczego miałby Bank udzielać dotacji?
  Zresztą korzystanie z dotacji to pierwszy krok do nierozkręcenia biznesu, tylko poleganiu na dotacji, która się końszy i zostaje się z firmą bez obrotu i udział w rynku.

  w odpowiedzi na: Potrzebuje pozyczki #2332

  stereo
  Użytkownik

  I jak? Jakieś efekty już? Pożyczke już masz czy może jeszcze czekasz? Ja sam brałem przez szybkigrosz.pl pożyczki więc już kilka konkretnych propozycji powinnaś dostać jeśli złożyłaś wniosek, jakbyś już podpisała umowe i pieniądze miała na koncie też bym się nie zdziwił nic a nic.

  w odpowiedzi na: Potrzebuje pozyczki #2330

  stereo
  Użytkownik

  Pożyczka społecznościowa to pożyczka którą może udzelić Ci każda osoba prywatna dysponująca odpowiednimi środkami. Przez co jest duzo bardziej elastyczne i często tańsze.
  Tylko musisz znaleźć odpowiednią osobę. Masz sporo portali, które pośredniczą pomiędzy takimi osobami jak np szybkigrosz

  w odpowiedzi na: Potrzebuje pozyczki #2324

  stereo
  Użytkownik

  W obecnej sytuacji rynkowej najlepiej sprawdzają się pożyczki społecznościowe

  w odpowiedzi na: SzybkiGrosz.pl wasze opinie #2309

  stereo
  Użytkownik

  Ale prywatne pożyczki dosyć łatwo negocjować z naszym partnerem więc z wszelkich możliwych to jest to z pewnością najlepsza opcja.
  Samemu zdarzyło mi się raz taką brac i wszystko przebiegło pomyślnie

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)