Piernikowa

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 19 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: Opinie o Extraportfel – pożyczka 2k za darmo #2996

  Piernikowa
  Użytkownik

  Nie dają. To znaczy może dają, ale chyba bardzo rzadko.
  Tu masz opis Linki widoczne dla zarejestrowanych.

  W Extraporfel przy pierwszej pożyczce lepiej wziąć mniejszą, bo to 2000 raczej ma wabić klientów, ale czytałam jednym z tych portali o pożyczkach, że przeprowadzili ileś testów i złożyli ileś wniosków na tą kwotę 2000 zł i wszystkie zostały odrzucone. Oczywiście nie potwierdza to faktu, że oni nie udzielają takiej pożyczki, bo może były inne przyczyny odrzucenia wniosków, ale mimo wszystko można wyciągnąć wniosek, że te 2000 trudno dostać.  w odpowiedzi na: LendON – opinie #2986

  Piernikowa
  Użytkownik

  No dobrze, nie zaprzeczam, ale to nie znaczy, że piszę jakieś nieprawdziwe rzeczy, żeby zachęcić ludzi do brania pożyczki. Opisuję tak jak jest, na tyle rzetelnie na ile potrafię.

  Sama mam czasem moralne dylematy, że z mojego bloga ludzie zakładają/biorą pożyczki, bo mam świadomość jak to wygląda poza promocją i jakie problemy można mieć nie spłacając w terminie. I otwarcie o tym piszę wszędzie, ale też gdzieś mi siedzi na plecach fakt, że pewnie część osób jest na tyle nierozważana, że zadłuża się lekkomyślnie i potem nie potrafią spłacić.

  w odpowiedzi na: Wonga.pl opinie o pierwszej pożyczce za 10zł #2982

  Piernikowa
  Użytkownik

  Wonga niestety sporo odrzuca. Napisałam kilka aktualizacji do artykułu z Linki widoczne dla zarejestrowanych

  Przede wszytki nowy suwak łączący w sobie pożyczkę za 10zł z pożyczką ratalną przy ustawieniach na maksymalne parametry przeskakuje na pożyczkę ratalną, która jest normalnie płatna. Także trzeba uważać, czy nas nie przełączyło. Dodatkowo wypełniałam wniosek testowy i po wypełnieniu znowu mnie przełączyło i trzeba było edytować. Także wnioskując o te kwoty maksymalne na maksymalny czas dla pożyczki za 10 zł trzeba patrzeć cały czas, czy mamy wybraną pożyczkę za 10zł dla nowych klientów.

  w odpowiedzi na: Ekspres Kasa – opinie #2981

  Piernikowa
  Użytkownik

  Nowa zaktualizowana recenzja i opinia na temat Linki widoczne dla zarejestrowanych

  Nie ma już okresu 15 dni. W sumie to chyba i tak było bez sensu korzystać z pożyczki na 15 dni w przypadku tej pierwszej darmowej, skoro się oddawało tyle ile się pożyczyło to najlepiej na 60 dni. Przy czym w przypadku tej na 60 dni spłata jest w dwóch ratach, a w przypadku tej na 30 dni jednorazowo. To już zależy co kto woli. Lepiej moim zdaniem wziąć na 60 dni. Zawsze bezpieczniej w razie jakiegoś poślizgu, a jak się ma to chyba można spłacić wcześniej.

  Z kolei w przypadku drugiej i kolejnych pożyczek brak okresu na 15 dni może mieć już znaczenie.

  w odpowiedzi na: LendON – opinie #2980

  Piernikowa
  Użytkownik

  @Jastrząb ten artykuł, do którego zamieściłeś link to moja Linki widoczne dla zarejestrowanych. Nie jest on sponsorowany. Fakt, że jest tam link partnerski, ale zawsze staram się dokładnie pisać jak sprawa wygląda, bez ściemniania, przesadnego zachęcania itp. Nawet zawsze staram się pisać w przypadku omawiania darmowych pożyczek dla nowych klientów, że trzeba koniecznie spłacać je w terminie, wziąć pod uwagę czas, w którym przelew musi dojść i że te pożyczki poza promocją są skrajnie drogie.

  w odpowiedzi na: Pożyczka w Pożyczkomat.pl – opinie #2977

  Piernikowa
  Użytkownik

  Ok napisałam recenzję pierwszej pożyczki w pożyczkomat Linki widoczne dla zarejestrowanych

  w odpowiedzi na: Vivus – opinie #2842

  Piernikowa
  Użytkownik

  Też tak uważam, bo w sumie szybko bez komplikacji, dają tyle ile w reklamie, a nie kombinują jak inne firmy. Tylko, że no pierwsza jest spoko, ale potem jest drogo, ale wszędzie tak jest w tego typu firmach, a większości jeszcze drożej.

  w odpowiedzi na: Pożyczka w Pożyczkomat.pl – opinie #2814

  Piernikowa
  Użytkownik

  Planuję przetestować, ale dopiero za jakiś czas. Może sam spróbuj, powinna być darmowa jak spłacisz w terminie. Chyba nie ma tam ukrytych opłat. One są darmowe jak się spłaci w terminie.

  w odpowiedzi na: Vivus – opinie #2813

  Piernikowa
  Użytkownik

  Nie kasuję chyba, że są jakieś wulgarne lub oszczerstwa, oskarżenia itp. No niby jest ustawa jakaś tam, że to użytkownik odpowiada za to co napisze w necie, a nie właściciel strony, ale jak to wygląda w praktyce to nie wiem, więc wole nie publikować jakichś bluzgów, bo jeszcze mnie ktoś o coś oskarży kiedyś.

  Co do Pożyczkomat to mam w planach przeanalizowanie tej pożyczki, ale na razie nie mam kiedy, bo to dość dużo roboty. Trzeba wziąć pożyczkę i potem artykuł cały napisać.

  w odpowiedzi na: Ekspres Kasa – opinie #2795

  Piernikowa
  Użytkownik

  Linki widoczne dla zarejestrowanych

  To jest dość znana firma należąca do Ferratum Bank ogólne jaka na firmę pożyczkową są dość dobre opinie o Ekspres Kasa Linki widoczne dla zarejestrowanych

  Ten artykuł o Ekspres Kasa jest z przed półtora roku. To trochę stary. Tu jest aktualniejsza recenzja Ekspres Kasa i Ferratum Bank Linki widoczne dla zarejestrowanych

  Poza Ekspres Kasa i Ofin do Ferratum Banku należy jeszcze KasaTak, tam też nie można wziąć pierwszej pożyczki za darmo jak się już korzystało kiedyś z jakiejkolwiek oferty Ferratum Bank.

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 19 w sumie)