Odpowiedz do: Vivus.pl "Szybka pożyczka – 200 zł od zaraz!"

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Pożyczki pozabankowe Vivus.pl "Szybka pożyczka – 200 zł od zaraz!" Odpowiedz do: Vivus.pl "Szybka pożyczka – 200 zł od zaraz!"

#2779
Jastrzab
Member

@ambitny Nie zgodzę się z Tobą, bo jak ktoś potrzebuje pożyczyć niewielką kwotę i może to zrobić za darmo, to czemu miałby pożyczać prywatnie korzystając z pożyczek społecznościowych skoro tam za darmo nie pożyczy. Z Pożyczek online można korzystać tylko trzeba to robić z głową. Moim zdaniem Vivus należy do jednych z lepszych firm oferujących pierwszą pożyczkę za darmo. Polecam recenzję jednej z forumowiczek, nota bene bardzo ładnej 😉 na temat Linki widoczne dla zarejestrowanych Linki widoczne dla zarejestrowanych
Vivus ma opinię dość dobrą jak na firmę pożyczkową. Faktem jest to co piszesz, te pożyczki są drogie, ale jest sporo takich firm i w efekcie można pożyczyć w razie potrzeby niewielkie pieniądze za darmo, za każdym razem w innej. Oczywiście tylko wtedy, gdy wiemy, że się wyrobimy ze spłatą, bo w innym wypadku już nas zjedzą koszty, a pożyczka przestanie być darmowa.

Korzystając w ten sposób z tego typu firm, trzeba też być uważnym i patrzeć jaka firma nam udziela pożyczki, bo niektóre działają pod różnymi nazwami. Z kolei nazwy te nie mają znaczenia skoro i tak pożyczki udziela jedna firma, a pierwszą darmową można wziąć tylko raz w jednej firmie.