Zdolność kredytowa przy 1800 zł netto

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forum Kredytowe Zdolność kredytowa Zdolność kredytowa przy 1800 zł netto

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2085

  siwielec23
  Użytkownik

  Chciałbym się dowiedzieć jak wyliczyć zdolność kredytową przy zarobkach 1800 zł netto. Pomoże ktoś?  #2151

  milenkas22
  Użytkownik

  Najprostszym i najlepszym sposobem będzie wizyta w banku, w którym ewentualnie chciałbyś zaciągnąć kredyt i oni Ci to wyliczą dokładnie.

  #3491

  piter229
  Użytkownik

  Zależy ile chcesz wziąć kredytu. Na mieszkanie może być zamało. Nie powiem ci tak jaka jest twoja zdolność, bo oprócz twoich miesięcznych zarobków liczy się również liczba twoich członków rodziny oraz twoje zobowiązania. To najlepiej iść do banku. Oni ci dokładnie powiedzą do jakiej kwoty masz zdolność kredytową. I najlepiej zrobić to w twoim mieście. Bo jak zauważyłem w różnych regionach inaczej liczą tą zdolność.

  #3512

  gizmo1234
  Użytkownik

  A może do doradcy kredytowego? Inaczej patrząc nie wiedziałam, że wyliczenie zdolności może być zależne od miejsca zamieszkania.

  #3531

  Jowa14
  Użytkownik

  Doradca kredytowy to dobry pomysł. On ci zapewne znajdzie najlepsze rozwiązanie kredytu i różne wariacje kredytowe różnych banków. Nie musisz się zaraz godzić i podpisywac z nim umowę. Posłuchaj co ma ci do powiedzenia i sam udaj sie do banku, który najbardziej ci będzie odpowiadał z tych propozycji.

  #3657

  adamns1
  Użytkownik

  Jeżeli mogę coś jeszcze powiedzieć, to dla mnie jest śmieszne, że musimy brać kredyt, bo polska gospodarka jest tak słabo rozwinięta…

  #3671

  mira05
  Użytkownik

  My sie rozwijamy i rozwijamy i rozwinąć sie nie możemy. W TV mówią że już nam dotacje unijne obcinają, bo z rozwojem gospodarczym dogoniliśmy zachód. No z cenami na pewno tak, ale pensje nadal w PRLu utknęły. I potem żeby coś kupić za tą głodową pensyjkę, musimy wziąć kredyt, albo wybudować sobie szałas.

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.