Zdolność kredytowa przy 1800 zł netto

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Zdolność kredytowa Zdolność kredytowa przy 1800 zł netto

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #2085
  siwielec23
  Member

  Chciałbym się dowiedzieć jak wyliczyć zdolność kredytową przy zarobkach 1800 zł netto. Pomoże ktoś?

  #2151
  milenkas22
  Member

  Najprostszym i najlepszym sposobem będzie wizyta w banku, w którym ewentualnie chciałbyś zaciągnąć kredyt i oni Ci to wyliczą dokładnie.

  #3491
  piter229
  Member

  Zależy ile chcesz wziąć kredytu. Na mieszkanie może być zamało. Nie powiem ci tak jaka jest twoja zdolność, bo oprócz twoich miesięcznych zarobków liczy się również liczba twoich członków rodziny oraz twoje zobowiązania. To najlepiej iść do banku. Oni ci dokładnie powiedzą do jakiej kwoty masz zdolność kredytową. I najlepiej zrobić to w twoim mieście. Bo jak zauważyłem w różnych regionach inaczej liczą tą zdolność.

  #3512
  gizmo1234
  Member

  A może do doradcy kredytowego? Inaczej patrząc nie wiedziałam, że wyliczenie zdolności może być zależne od miejsca zamieszkania.

  #3531
  Jowa14
  Member

  Doradca kredytowy to dobry pomysł. On ci zapewne znajdzie najlepsze rozwiązanie kredytu i różne wariacje kredytowe różnych banków. Nie musisz się zaraz godzić i podpisywac z nim umowę. Posłuchaj co ma ci do powiedzenia i sam udaj sie do banku, który najbardziej ci będzie odpowiadał z tych propozycji.

  #3657
  adamns1
  Member

  Jeżeli mogę coś jeszcze powiedzieć, to dla mnie jest śmieszne, że musimy brać kredyt, bo polska gospodarka jest tak słabo rozwinięta…

  #3671
  mira05
  Member

  My sie rozwijamy i rozwijamy i rozwinąć sie nie możemy. W TV mówią że już nam dotacje unijne obcinają, bo z rozwojem gospodarczym dogoniliśmy zachód. No z cenami na pewno tak, ale pensje nadal w PRLu utknęły. I potem żeby coś kupić za tą głodową pensyjkę, musimy wziąć kredyt, albo wybudować sobie szałas.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.