Unia zapłaci za prowizję kredytu?

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty mieszkaniowe Unia zapłaci za prowizję kredytu?

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • #1089
    xxl
    Member

    Kiedyś słuchało się, że są takie dofinansowania dla młodych, że Unia Europejska zapłaci prowizję od kredytu mieszkaniowego, mamy coś takiego nadal?

    #1101
    grzegorz
    Member

    Słyszałem tylko o czymś takim jak „Rodzina na swoim”.
    Jest to dopłata do prowizji, a nie krycie jej całej.

    #1127
    john-deer
    Member

    Młodych łatwiej zbudować dom, osobie w podeszłym wieku już bardzo ciężko coś osiągnąć.

    Dużo też mówili o cięciach, a na rynku bankowym jest pełno ofert kredytów mieszkaniowych.

    #3961
    Jowa14
    Member

    Raczej pieniądze unijne nie są skierowane na zakup nowych mieszkań dla osób. Masz program MDM dla młodych. Jedynie gminy dostają pieniądze z unii na remont i rewitalizację starych budynków – to jest tzw wzmocnienie i poprawę infrastruktury wsi czy miasta.

    #4150
    august144
    Member

    Jeżeli są takie dotacje to jedynie na budownictwo energooszczędne. Tam możesz uzyskać dotację przy zakupie lub budowie domu energooszczędnego lub pasywnego. To jest zwrot częściowy kosztów w kwocie 30 tyś zł lub 50 tyś zł. Z tego co mi wiadomo dostaje sie dotacje od państwa, ale to idzie ze środków unijnych.

    #4262
    wiesieks2
    Member

    Nie wiem jak wygląda sprawa z TBSami, czy tam nie ma dotacji unijnych na budownictwo. Bo z tego co wiem potencjalny klient wpłaca 30 %, a resztą spłaca jakby w czynszu.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.