Umowa na czas okreslony i kredyt

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3369

  Bolek
  Użytkownik

  Wie ktos jak to jest z kredytem przy umowie na czas okreslony? Mam umowe na jeszcze prawie 2 lata do przodu a chcialem wziac kredyt przynajmniej na 3-4 lata. Da sie w ten sposob czy musi byc umowa na czas nieokreslony zeby dostac taki kredyt? Interesuje mnie kwota 7-8 tysiecy zlotych.  #3472

  Jowa14
  Użytkownik

  Myślę że nie będzie problemu. Jeżeli masz umowę na czas określony na tak długi okres i już staż pracy w tej firmie co najmniej 3 miesiące to masz szanse na kredyt. Zazwyczaj banki dają kredyt na okres twojej umowy. Ale kredytodawca może sprawdzić twoje perspektywy zatrudnienia w dalszym okresie po upływie dwuletniej umowy. I być może uda ci sie kredyt rozłożyć na 3-4 lata.

  #3660

  mucha124
  Użytkownik

  Ale ja szef by poręczył że zatrudnia go dalej np. na umowę o prace, kiedy się skończy umowa zlecenie, to ma szanse że bank to uzna. Bankowi zależy na tym, że pracownik rokuje nadzieje na dalszą pracę w tej firmie i dochody przynajmniej takie jak ma na umowie zlecenie.

  #3687

  august144
  Użytkownik

  Raczej brachu będziesz musiała się na gimnastykować w temacie, że umowę ci przedłużą na dalszy okres, np. do 4 lat, aby dostał kredyt na 3-4 lata. Kredyt dostaniesz, ale na dwa lata, do końca umowy.

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.