Szymański i Krajewski – słyszał ktoś?

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Pożyczki prywatne Szymański i Krajewski – słyszał ktoś?

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • #3767
    gizmo1234
    Member

    Słyszał ktoś o nich? Przede wszystkim zależy mi na informacji, czy są uczciwi 😉

    #3783
    Jowa14
    Member

    Wydaje mi się że to śliska sprawa. Oni wymagają założenia konta w BGZ, niby nic, ale za samo założenie konta właśnie w tym banku zarabiają. Ponadto żądają przedpłaty, a to daje do myślenia. Pozatym kto udziela pożyczek pozabankowych z banku ?

    #3823
    mira05
    Member

    Wyglądają mi na oszustów, którzy chcą dorobić sie kosztem cudzego nieszczęścia. Ja nie polecam.

    #3830
    kuj2
    Member

    Czyli nie warto się w to bawić. A już myślałem, że będzie coś bardziej uczciwego.

    #3850
    august144
    Member

    Z pożyczkami prywatnymi trzeba uważać, bo wielu z nich to naciągacze. Niestety mój znajomy się nabrał. Chciała wziąć kredyt od facia ze szczecina. Gościu kazał mu wpłacić przedpłatę na kwotę 1200 zł, jeszcze nie chciał na konto tylko do ręki. Potem byłam umowa u notariusza. I po tym czasie nie zobaczył ani pieniędzy ani faceta. Nawet obić mordy nie było komu.

    #3857
    gizmo1234
    Member

    Jak się zabezpieczyć przed taką formą kredytu? Jak zrobić, żeby wziąć i wszystko było ok?

    #3989
    mira05
    Member

    Najlepiej spisać umowę, najlepiej notarialną. Ponadto prowizja dopiero po otrzymaniu pożyczki. Każda szanująca się firma najpierw udziela fizycznie pożyczki, a potem dopiero rząda prowizji, kiedy pieniądze są już na twoim koncie.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.