Szybka pożyczka dla bezrobotnego

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Szybkie pożyczki Szybka pożyczka dla bezrobotnego

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 12 total)
  • Author
    Posts
  • #1085
    xxl
    Member

    Strata pracy, koniec oszczędności, co dalej?
    Gdzie szukać pomocy tak, by potem nie spłacać wielokrotności?

    #1113
    john-deer
    Member

    Mogę polecić dobrą ofertę pożyczki czyli:

    SMS365, są to zdecydowanie najszybsze pożyczki w internecie!

    #2512
    bombartyzed
    Member

    Najlepszym rozwiązaniem, jest na opór szukanie pracy 😉 a jak się nie udaje to chwilówki.. Pozdrawiam

    #2526
    marc
    Member

    Szukanie pracy nic nie daje, jeżeli nie ma tej pracy niestety. To nie jest takie łatwe wbrew pozorom.

    #2661
    Januszek
    Member

    Witam, ja byłem zmuszony wziąć szybko pożyczkę na 2500 zł i zdecydowałem się na wonga.pl/o-nas W sumie jestem zadowolony. Obyło się bez zbędnych formalności i z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę.

    #2684
    olaochocka
    Member

    Szybko i prosto można dostać w Vivusie: pozyczki-online.info/vivus. Ale to tak doraźnie. Warto bardzo konkretnie szukać pracy.

    #3151
    kowala
    Member

    Przepraszam bardzo, że odświeżę temat, ale jak Ty chcesz spłacić pożyczkę, jak nie masz pracy?

    #3570
    august144
    Member

    Najlepiej szukać alternatywnych źródeł dochodu. W internecie tego jest pełno. Czasem można coś taniej kupić i drożej sprzedać. Teraz są różne programy na których ludzie zarabiają kasę z neta. A może się w tym sprawdzisz i nie będziesz musiał szukać innej pracy. A branie chwilówki jak nie ma się pracy to porażka.

    #3636
    gregorj3
    Member

    No właśnie, koleżanka wyżej ma rację. Warto próbować, bo tak na prawdę można samemu zarobić, jak ma się pomysł.

    #3749
    august144
    Member

    Jeszcze bracie jest jedno rozwiązanie. Strata pracy to czasem rozpoczęcie nowego życia. Zamiast harować u kogoś może czas otworzyć coś własnego. Jak jesteś zarejestrowany na pośredniaku to postaraj się o pieniądze z unii na pierwszy biznes.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.