Skaner kredytowy.

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2267

  Mario21
  Użytkownik

  W swej ofercie, mamy atrakcyjną ofertę pożyczek dla osób fizycznych oraz prowadzących działalność gospodarczą ze złą sytuacją w BIK lub komornikiem. Tylko u nas możesz liczyć na minimum formalności oraz szybką decyzję kredytową. Nasz doradca dokładnie przeanalizuje twoją sytuację finansową oraz zawodową i dobierze najkorzystniejsze rozwiązanie. Zapraszamy skanerkredytowy.pl  #2527

  marc
  Użytkownik

  A na czym polega w ogóle ten skaner kredytowy? Czy jest to jakaś nazwa firmy?

  #3465

  august144
  Użytkownik

  Pierwsze słyszę. Zapowiadają że udzielą pożyczki ludziom nawet w najbardziej kryzysowej sytuacji. Słyszałem to wiele razy. A jak przychodzi co do czego to okazuje się że nie masz zdolności kredytowej w tej firmie, albo postawią ci warunki nie do przejścia, licząc że w swojej desperacji zgodzisz się na taką umowę.

  #3544

  mucha124
  Użytkownik

  To są pożyczki prawdopodobnie pod zastaw i na wysoki procent. Nikt nie pożycza bez możliwości spłaty.

  #3585

  gregorj3
  Użytkownik

  Czyli dalej nic z tego. Jak nie masz odpowiednich zabezpieczeń, to pieniędzy nie dostaniesz.

  #3905

  august144
  Użytkownik

  Na tym to polega właśnie. Nikt nie robi tego za darmo i charytatywnie. Wszyscy chcą zarobić nawet na czyjeś biedzie i nieszczęściu.

  #3995

  mucha124
  Użytkownik

  Ta pomoc to często tez możliwość wyłudzenia pieniędzy. Ludzie w potrzebie są zdesperowanie i na wszystko sie zgodzą i takie systemy to wykorzystują. Nie mówią w prost jaki procent, tylko indywidualne podejście do klienta. Ocenią twoją sytuację i przeanalizują ile mogą jeszcze z ciebie ściągnąć.

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.