Skaner kredytowy.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #2267
  Mario21
  Member

  W swej ofercie, mamy atrakcyjną ofertę pożyczek dla osób fizycznych oraz prowadzących działalność gospodarczą ze złą sytuacją w BIK lub komornikiem. Tylko u nas możesz liczyć na minimum formalności oraz szybką decyzję kredytową. Nasz doradca dokładnie przeanalizuje twoją sytuację finansową oraz zawodową i dobierze najkorzystniejsze rozwiązanie. Zapraszamy skanerkredytowy.pl

  #2527
  marc
  Member

  A na czym polega w ogóle ten skaner kredytowy? Czy jest to jakaś nazwa firmy?

  #3465
  august144
  Member

  Pierwsze słyszę. Zapowiadają że udzielą pożyczki ludziom nawet w najbardziej kryzysowej sytuacji. Słyszałem to wiele razy. A jak przychodzi co do czego to okazuje się że nie masz zdolności kredytowej w tej firmie, albo postawią ci warunki nie do przejścia, licząc że w swojej desperacji zgodzisz się na taką umowę.

  #3544
  mucha124
  Member

  To są pożyczki prawdopodobnie pod zastaw i na wysoki procent. Nikt nie pożycza bez możliwości spłaty.

  #3585
  gregorj3
  Member

  Czyli dalej nic z tego. Jak nie masz odpowiednich zabezpieczeń, to pieniędzy nie dostaniesz.

  #3905
  august144
  Member

  Na tym to polega właśnie. Nikt nie robi tego za darmo i charytatywnie. Wszyscy chcą zarobić nawet na czyjeś biedzie i nieszczęściu.

  #3995
  mucha124
  Member

  Ta pomoc to często tez możliwość wyłudzenia pieniędzy. Ludzie w potrzebie są zdesperowanie i na wszystko sie zgodzą i takie systemy to wykorzystują. Nie mówią w prost jaki procent, tylko indywidualne podejście do klienta. Ocenią twoją sytuację i przeanalizują ile mogą jeszcze z ciebie ściągnąć.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.