Samochód na kredyt a reklama na samochodzie

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty samochodowe Samochód na kredyt a reklama na samochodzie

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #3814
  Jowa14
  Member

  Słyszeliście o tym, że samochód można wynająć na reklamę ? Wtedy pokrywają wam koszty kredytu miesięcznego. Wydaje sie ciekawym rozwiązaniem, a co o tym wy myślicie ?

  #3835
  piter229
  Member

  Ciekawa propozycja, tylko jaką masz pewność, że firma po 3 miesiącach się nie zwinie tzn. przestanie płacić, a ty zostaniesz ze szmelcem na samochodzie.

  #3838
  mucha124
  Member

  Moi sąsiedzi sobie taką reklamę na samochodzie. Było to jakieś 10 lat temu. Pamiętam, że przez 3 miesiące płacili im po 600 zł, a potem firma przestała istnieć. Pieniądze nie przychodziły, telefony wyłączone. Co zrobić wtedy z taką reklamą ?

  #3930
  august144
  Member

  Czy ogóle się opłaca, żeby niszczyć własne auto za te parę złotych ? przecież po usunięciu takiej reklamy to samochód jest ponownie do lakierowania. To co dostałeś za reklamę to wydasz na lakiernika. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że to jest niezły przekręt.

  #4042
  anetka14
  Member

  Mój kolega wpadł na pomysł, aby w ten sposób wziąć samochód na raty z salonu. Znalazł ogłoszenie: Zapłacimy za twoją ratę. Firma oferowała spłacanie samochodu w zamian za reklamę na samochodzie. Wymagali tylko pewnej ilości przejechanych km na liczniku. Nie pamiętam ile, ale mówił mi, że musiałby zwiedzać pół Polski miesięcznie. Nie wiem czy coś takiego sie opłaca. Nie płacisz raty za samochód, ale na paliwo wydajesz fortunę, a i samochód sie zużywa.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.