Pożyczka od rodziny

Przeglądają 9 wpisy - 1 przez 9 (z 9 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2054

  milenkas22
  Użytkownik

  Czy zdecydowalibyście się na pożyczkę prywatną od rodziny, czy może wolelibyście pożyczyć od całkiem obcej osoby?  #2114

  dobranocka19
  Użytkownik

  Wolałbym chyba wziąć pożyczkę od prywatnej osoby, ale spisując przy tym umowę. Pożyczka od rodziny niestety często może prowadzić do kłótni.

  #2125

  attractive
  Użytkownik

  Znam przypadek, gdzie brat pożyczył pieniądze bratu. Niestety do dziś się do siebie nie odzywają. Bierz od osoby prywatnej, spisz umowę i po problemie.

  #2207

  siwielec23
  Użytkownik

  Najlepiej gdyby przy spisywaniu takiej umowy był obecny na przykład prawnik. Wtedy masz pewność, że nie przegapisz w umowie żadnej ważnej rzeczy.

  #2226

  ambitny
  Użytkownik

  dokładnie, z rodziną różnie się wychodzi, albo ewentualnie obie osoby niech sie zarejestrują na pożyczkach społecznosciowych np. pozyczkolandia.pl i poprzez tą stronę niech sobie umowę zrobią, jedna osoba zainwestuje a druga pożyczy i wszystko będzie legalnie.

  #2341

  noname33
  Użytkownik

  W sumie od rodziny chyba najlepiej 😉

  #2357

  Kuba hugo
  Użytkownik

  Zawsze warto sporządzić umowę nawet z rodziną przynajmniej nie ma żadnych niedomówień wszystko czarno na białym.

  #2388

  luca33
  Użytkownik

  Powiem CI, że ostatnio bardzo fajną pożyczkę na 2 koła bez BIK całkowicie przez internet to załatwienia znalazłem na stronie pozyczkaportal.pl. Tu ogólnie mają sporo różnych ofert, są nawet opinie pożyczkobiorców, także trochę to dodaje bezpieczeństwa, jak się wie gdzie ludzie biorą pożyczki, a jakie firmy odradzają.

  #2553

  doris
  Użytkownik

  Wolałabym chyba pożyczyć pieniądze od obcej osoby, podpisując z nimi umowę. A dlaczego? Dlatego, że z rodziną najlepiej się wychodzi tylko na zdjęciach.

Przeglądają 9 wpisy - 1 przez 9 (z 9 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.