Pożyczka od rodziny

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • Author
  Posts
 • #2054
  milenkas22
  Member

  Czy zdecydowalibyście się na pożyczkę prywatną od rodziny, czy może wolelibyście pożyczyć od całkiem obcej osoby?

  #2114
  dobranocka19
  Member

  Wolałbym chyba wziąć pożyczkę od prywatnej osoby, ale spisując przy tym umowę. Pożyczka od rodziny niestety często może prowadzić do kłótni.

  #2125
  attractive
  Member

  Znam przypadek, gdzie brat pożyczył pieniądze bratu. Niestety do dziś się do siebie nie odzywają. Bierz od osoby prywatnej, spisz umowę i po problemie.

  #2207
  siwielec23
  Member

  Najlepiej gdyby przy spisywaniu takiej umowy był obecny na przykład prawnik. Wtedy masz pewność, że nie przegapisz w umowie żadnej ważnej rzeczy.

  #2226
  ambitny
  Member

  dokładnie, z rodziną różnie się wychodzi, albo ewentualnie obie osoby niech sie zarejestrują na pożyczkach społecznosciowych np. pozyczkolandia.pl i poprzez tą stronę niech sobie umowę zrobią, jedna osoba zainwestuje a druga pożyczy i wszystko będzie legalnie.

  #2341
  noname33
  Member

  W sumie od rodziny chyba najlepiej 😉

  #2357
  Kuba hugo
  Member

  Zawsze warto sporządzić umowę nawet z rodziną przynajmniej nie ma żadnych niedomówień wszystko czarno na białym.

  #2388
  luca33
  Member

  Powiem CI, że ostatnio bardzo fajną pożyczkę na 2 koła bez BIK całkowicie przez internet to załatwienia znalazłem na stronie pozyczkaportal.pl. Tu ogólnie mają sporo różnych ofert, są nawet opinie pożyczkobiorców, także trochę to dodaje bezpieczeństwa, jak się wie gdzie ludzie biorą pożyczki, a jakie firmy odradzają.

  #2553
  doris
  Member

  Wolałabym chyba pożyczyć pieniądze od obcej osoby, podpisując z nimi umowę. A dlaczego? Dlatego, że z rodziną najlepiej się wychodzi tylko na zdjęciach.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.