Potrzebuje pozyczki

Viewing 10 posts - 11 through 20 (of 23 total)
  • Author
    Posts
  • #3021
    makoma44
    Member

    Ja ostatnio właśnie zastanawiam się nad wzięciem takiej pożyczki, bo mam na oku samochód i mi trochę brakuje. ALe nie wiem, czy brać chwilówkę, a czy może iść do banku?

    #3025
    cunter
    Member

    to zależy – jeśli wiesz, że spłacisz pożyczkę w ciągu 61 dni (są takie, choćby tutaj: http://cnt.tmefekt.pl/lead/cDLxwCOjM3gDM1OwUzNsYwwCMzcDkDO0EDLzN3ADMwLwwCMsQDEsMA==,577,154055,154057,0), to lepiej opłaca się wziąć chwilówkę, bo masz ją za darmo, a bank pobierze od Ciebie odpowiednie raty.

    #3339
    Ola
    Member

    Ciekawym rozwiązaniem jeśli chodzi o pożyczkę gotówkową jest firma Pożyczka Okay. Pożyczka ratalna jest bez sprawdzania baz i bez BIK, czyli nawet dla Klientów z trudną sytuacją. Dostosowują ratę do możliwości klienta. Posiadają w ofercie również chwilówki na 30 dni. Pierwsza chwilówka dla nowego Klienta za darmo. Firma cały czas się rozbudowuje i posiada już oddziały w kilku miastach np: Bełchatów. Częstochowa, Kielce, Lublin, Radomsko, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Piotrków Trybunalski, Skarżysko Kamienna oraz Zduńska Wola. Świetna oferta!Polecam!
    http://www.pozyczkaokay.pl

    #3363
    AdamB
    Member

    Przy regularnych, stałych dochodach (umowa o pracę, renta/emerytura itp) wpływających na konto bankowe najlepiej zawsze w pierwszej kolejności zapytać o ofertę w banku do którego to świadczenie wpływa. Oferta za wpływy zwykle jest najkorzystniejsza. Dopiero gdy ta opcja zawiedzie można zastanawiać się nad innymi rozwiązaniami.

    #3425
    piter229
    Member

    Przy stałych dochodach najlepiej postarać się w banku o kredyt gotówkowy. Polecam WBK. Z nimi można negocjować warunki kredytu i są otwarci na lepsze rozwiązania dla klienta. Ponadto umowa kredytowa jest bardzo przejrzysta. Możesz złożyć jeszcze wniosek o kredyt w konkurencyjnym banku. Wtedy WBK postara się o lepsze warunki kredytowe.

    #3430
    mucha124
    Member

    Witajcie. Szybkie pożyczki to w Providencie. Dają chyba nawet do 8 tyś złotych. Jak w ciągu miesiąca spłacisz to nie naliczają ci prowizji. Polecam. Ja często biorę stamtąd hajs. Bardzo przyjaźni i kulturalni. Dużo negatywnego piszę się o tej firmie. Ja ją wspominam w samych superlatywach.

    #3440
    Jowa14
    Member

    Ja bym na twoim miejscu zdecydowała się na kredyt samochodowy w PKO BP. Niezależnie czy chcesz kupić samochód z salonu czy używany, możesz dostać kredyt. Musisz mieć tylko umowę przedwstępną zakupu samochodu. Przy stałych dochodach nie baw się w chwilówki, bo będzie cie to drogo kosztowało. Możesz tez zapytać sie w swoim banku, tam gdzie masz konto. Wtedy łatwiej wynegocjować dobre warunki.

    #3617
    mira05
    Member

    Jeżeli masz stałe dochody i umowe na czas określony to idź do banku. Tam masz dużo niższe oprocentowanie niż w chwilówce. W innym przypadku najlepsze są pozyczki prywatne. Tam zawsze można sie dogadać.

    #4282
    AnnaKredyty
    Member

    Witam,
    jestem pracownikiem banku jeżeli jesteście Państwo nadal zainteresowani pomocą zapraszam do kontaktu.
    Oferuję pożyczki gotówkowe i konsolidacje (nawet chwilówek) dla klientów indywidualnych do 200 tys. zł jak i firmowych do 600 tys. zł ze spłata nawet na 120 m-cy lub przy dobrej zdolności kredytowej o 144 m-cy.
    Nie jestem pośrednikiem więc nie pobieram też żadnych dodatkowych prowizji.
    Zapraszam do kontaktu na adres anna.krz@premium-finance.pl
    Pozdrawiam
    Anna

    #4284
    Oksi
    Member

    w PKO banku dobre warunki

Viewing 10 posts - 11 through 20 (of 23 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.