Pekao SA. – opinie o kredycie hipotecznym

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty mieszkaniowe Pekao SA. – opinie o kredycie hipotecznym

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #3164
    Pajak
    Member

    Szukam opinii na temat kredytu hipotecznego w Pekao SA. Czy są tu osoby, które mogły by się wypowiedzieć?

    #3547
    mucha124
    Member

    Dość drogi kredyt. Pomimo że byłam stałym klientem banku, bo posiadałam tam konto, to oni mi zaproponowali warunki kredytu hipotecznego, gdzie w innym banku otrzymałam dużo lepsze. Ten bank wszystko robi, aby tracić klientów. Ja zamknęłam tam konto. Nie dość że na rynku są lepsze oferty na konta osobiste, to kredyty też mają drogie.

    #3665
    piter229
    Member

    Mnie zbulwersowała ich umowa kredytu hipotecznego. Dwadzieścia parę stron i nie z tego nie rozumiałem. Pisane językiem zawiłym, że tylko jakiś spec mógł to przetłumaczyć. Ta umowa mnie skutecznie odstraszyła od brania kredytu w tym banku. Może liczą na idiotów co podpisują umowy w ciemno.

    #3703
    Jowa14
    Member

    Mniej więcej podobne są warunki jak w innych bankach. Co prawda dają możliwość ubezpieczenia mieszkania w dowolnym towarzystwie ubezpieczeniowym, ale kwota ubezpieczenia nie może być niższa niż…

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.