Nowy termin spłaty lub rozłożenie na raty – które chwilówki się godzą?

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Chwilówki Nowy termin spłaty lub rozłożenie na raty – które chwilówki się godzą?

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • #3141
    Agata
    Member

    Tak, jak w temacie. Nowy termin spłaty lub rozłożenie na raty – które chwilówki się godzą na to?

    #3509
    august144
    Member

    Ferratum bank oraz Hapi pożyczka podobno są skłonne do negocjacji. Mogą ci umorzyć cześć odsetek i ich wygórowanego oprocentowania. Natomiast spłacić pożyczkę i tak musisz w każdej chwilówce.

    #3719
    mira05
    Member

    Vivus i szybka gotówka mogą ci rozłożyć spłatę na dłuższe raty i są wyrozumiałe w co do opóźnień w spłacie rat.

    #3721
    piter229
    Member

    Myślę że każda chwilówka bierze to pod uwagę, że pożyczkobiorca może mieć problemy ze spłatą. Warto się zapytać przed wzięciem pożyczki. Ponadto w umowie na pewno określone są warunki.

    #4018
    august144
    Member

    Ja się bez problemu dogadałem w wonga. Pozatym kilka razy spóźniłem się za spłatą, oczywiście wcześniej uprzedziłem i nie miałem żadnych problemów. Dla nich ważne było że spłacam w miarę regularnie.

    #4141
    marcysiak1
    Member

    No ale co z takimi osobami, które w ogóle nie spłacają i nie można sie z nimi dogadać. Co w takim układzie robi chwilówka ?

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.